Tiktok Takipçi Satın Al

Yandex Mobil Operatör mü Olacak?

Yandex mobil operatör şirketi olabilir! Öngörülebilir gelecekte Yandex, yeni MVNO markasıyla mobil iletişim pazarına girebilir.

Yandex Rusya’nın pazar payı bakımından en büyük arama motorunun sahibi ve birçok internet tabanlı ürün ve servis geliştiricisi Rus BT şirketi. Şirketin amacı kullanıcıların sorularına doğrudan veya dolaylı cevap verebilmektir. Yandex.ru ana sayfası Rusya’da en çok ziyaret edilen internet sitesi olmuştur.


Bu, şirketin önerdiği gibi, Tele2 ağındaki ekipman temelinde çalışacak olan sanal bir mobil operatördür.  Gelecekte, yeni mobil operatörün kullanıcılarının diğer mobil servis sağlayıcıları arasında ücretsiz bir geçiş yapabilmesi mümkündür.

Yandex Mobil Operatör mü Olacak?

Aynı zamanda abonelere, şirketin hizmet kütüphanelerindeki filmlere ve ses kayıtlarına sınırsız erişim sağlanması planlanmaktadır. Kaynaklara göre, Yandex şu anda çeşitli projelerde birkaç mobil operatör ile aynı anda görüşüyor, ancak bu yönde gerçek anlaşmalara ulaşmak henüz mümkün olmadı. Şirketin kendisinde, basın mobil iletişim pazarına olası bir giriş hakkında söylentileri yalanlıyor. Son olarak operatör ve internet dünyası ile ilgili tüm güncel gelişmeleri teknoloji haberleri kategorisinden göz atabilirsiniz.

:: Türkiye’de En İyi Satılan Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu