Yakında MIUI Güncellemesi, Xiaomi Akıllı Telefonların İşlevselliğini Azaltacak - TeknoDiot.com

Yakında MIUI Güncellemesi, Xiaomi Akıllı Telefonların İşlevselliğini Azaltacak

Abone Ol 

Xiaomi, uluslararası toplum için MIUI marka kabuğuna ilişkin politikada büyük bir değişiklik olduğunu açıkladı.

Mesajda açıklandığı gibi, bazı bölgelerdeki gizlilik yasaları ve kısıtlamaları nedeniyle Google’ın hizmetleri ve uygulamaları akıllı telefonlarda daha yoğun kullanılmaya başlanacaktır.

Özellikle, şirket önceden yüklenmiş MIUI Çevirici (arama) ve MIUI Mesajlaşma (mesajlar) standart Android uygulamaları Google Telefon ve Google Mesajları ile değiştirilecek olan uluslararası ürün yazılımı güncellemesini yayınlayacaktır.

Bu tür bir değişiklik sonucunda, Arama Kaydı bu bölgelerde kullanılamayacaktır. Ancak, yıl sonundan önce hala Xiaomi akıllı telefonlara dönebilir.

Bu değişiklikler Avrupa bölgeleri ve diğerleri için geçerlidir, ancak Çin, Hindistan, Endonezya ve Rusya dahil değildir. Son olarak Xiaomi telefonları ile ilgili tüm güncel haberleri Xiaomi haberleri kategorisinden takip edebilirsiniz.

Yakında MIUI Güncellemesi, Xiaomi Akıllı Telefonların İşlevselliğini Azaltacak

Göz atın:   A101 Ucuz Xiaomi Mi Band 2 Satacak!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu