Tiktok Takipçi Satın Al

Yaani Mail Tanıtıldı! Yaani Mail İncelemesi (Video)

Türkiye’nin e-posta platformu YaaniMail kurumsal ve bireysel kullanıcıların hizmetine sunuldu.  Türkiye’nin e-posta platformu Yaani Mail kurumsal ve bireysel kullanıcıların hizmetine sunuldu. Mobil uygulaması Turkcell abonelerinin internet paketini harcamayacak olan YaaniMail’in kullanıcı bilgileri Türkiye’de saklanarak yurtdışına çıkmayacak. Bizde hızlıca Yaani Mail nedir? Yaani Mail incelemesi videomuzda bu sorunun cevabını verdik ve güzelce Yaani Mail incelemesini gerçekleştirdik.

Dijital operatör Turkcell önemli bir servisi daha hayata geçirerek yerli e-posta platformu YaaniMail’i kullanıma sundu. Hem kurumsal hem bireysel kullanıcılar için başlatılan YaaniMail, Turkcell’in Ar-Ge departmanındaki mühendisler tarafından geliştirildi. @yaani.com uzantısıyla hizmet verecek olan platform, küresel rakiplere karşı güçlü bir yerli alternatif sunarken, güvenlik açısından da önemli bir işlev görecek. YaaniMail kullanıcılarının bilgisi Turkcell’in veri merkezlerinde depolanacak.


Bir yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen YaaniMail, hem e-posta hem takvim özelliklerini bir arada sunacak. Hizmete yeni girmesi sayesinde ad-soyad ile e-posta adresi alınabilen platformun mobil uygulaması, Turkcell abonelerinin internet paketinden harcamadan kullanılabilecek. Kurumsal kullanıcılarına Türk Lirası ile lisans almanın yanı sıra kendi alan adları ile hizmet imkanı sağlayan YaaniMail’de 7 gün 24 saat Türkçe destek veriliyor.

Yaani Mail Tanıtıldı! Yaani Mail İncelemesi (Video)

Yaani Mail incelemesi (video)

Ataç Tansuğ: “Dijital servisler kullanıldıkça büyüyor ve gelişiyor”

Türkiye’yi YaaniMail ile tanıştırmaktan ötürü büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ “Yine tamamıyla Türkiye’nin uygulaması olan bir servis geliştirdik. Turkcell olarak Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın prensibiyle yerli dijital servislere devam ediyoruz. Ülkeler kadar kurumlar ve kişilerin de datalarına sahip çıkmasını istiyoruz. Bu anlamda, geliştirilen servislerin kullanılmasının da önemi büyük. Türk halkının bu uygulamalara sahip çıkmasını, iyileştirilmesi gereken yerler konusunda bizi uyarmalarını bekliyoruz. Bu servisler kullanıldıkça gelişiyor ve büyüyor. Türkiye’den global ölçekte teknoloji markaları çıkmasını istiyorsak bu uygulamaları kullanmamız da kritik önem taşıyor” dedi.

Güvenli ve güçlü teknolojik altyapısı ile hizmet verecek olan YaaniMail, Turkcell’in bulut depolama platformu Lifebox ve doğrulama servisi Hızlı Giriş ile entegre çalışacak. Teknolojide dışa bağımlılığı azaltacak bir hamle olarak dikkat çeken YaaniMail, Türkiye’ye vergi geliri ve istihdam sağladığı gibi, kullanıcı verilerinin yurtiçinde kalmasına da büyük katkı sağlayacak.

Yaani Mail Tanıtıldı! Yaani Mail İncelemesi (Video)

YaaniMail kime ait?

YaaniMail, Türkiye’nin önde gelen iletişim ve teknoloji şirketi olan Turkcell’e aittir. Turkcell, müşterilerine geniş kapsamlı bir iletişim hizmeti sunmak amacıyla YaaniMail’i geliştirmiş ve kullanıma sunmuştur.

YaaniMail kapandı mı?

Evet, maalesef YaaniMail hizmeti 31 Aralık 2020 tarihinde sonlandırılmıştır. Turkcell, bu kararı alarak YaaniMail’i kapatmış ve kullanıcıların başka e-posta hizmetlerine geçmelerini önermiştir.

YaaniMail ücretli mi?

Hayır, YaaniMail ücretsiz bir e-posta hizmetiydi. Turkcell, müşterilerine ücretsiz olarak e-posta hesabı oluşturma ve kullanma imkanı sunmuştu.

YaaniMail nasıl açılır?

Ne yazık ki, YaaniMail artık kullanılamadığı için yeni bir hesap açılamaz. Ancak, farklı bir e-posta servisi kullanarak yeni bir e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Örneğin, Gmail, Outlook veya Yahoo gibi popüler e-posta sağlayıcılarından birini tercih edebilirsiniz. Bu servislerin web sitelerine giderek yeni bir hesap oluşturma adımlarını takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu