Tiktok Takipçi Satın Al

XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Dikkat Çeken İndirim!

XPG'nin hayli beğenilen oyuncu klavyesi SUMMONER bugün itibariyle büyük bir indirim alarak Amazon Türkiye'de 649TL fiyat etiketiyle satışa çıktı

XPG‘nin hayli beğenilen oyuncu klavyesi SUMMONER bugün itibariyle büyük bir indirim alarak Amazon Türkiye’de 649TL fiyat etiketiyle satışa çıktı


Cherry MX Blue anahtarlı ve Türkçe tuş dizilimine ve RGB aydınlatmaya sahip oyuncu klavyesi XPG SUMMONER, muhteşem bir indirimle Amazon’da 649TL’den satışa çıktı.

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, Amazon Türkiye’de başlayan bir kampanya ile XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesinde büyük bir indirime gidiyor. Cherry MX mavi anahtarlara sahip, RGB aydınlatmalı XPG SUMMONER Türkçe oyuncu klavyesi bugün başlayan kampanya ile 649TL fiyat etiketiyle oyuncuları bekliyor.

XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Dikkat Çeken İndirim!

XPG SUMMONER RGB Mekanik Klavye

Etkileyici görünümü, sağlam tasarımı ve üretim kalitesiyle oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesi, kullanıcılarını memnun edecek pek çok özelliğe sahip. Alanında dünyanın en iyi mekanik tuş anahtarı üreticilerinden biri olarak kabul edilen Cherry tarafından üretilen mavi renkli anahtarların kullanıldığı ürün, sunduğu güçlü dokunsal ve işitsel geri bildirim ile pek çok oyuncunun favori klavyesi olmayı başardı.

Üstelik Türkçe Q tuş dizilimine sahip olan klavye, mıknatıslı bilek desteği sayesinde kullanıcılara hem oyun oynarken hem de çalışırken rahat ve kolay bir kullanım vadediyor.

XPG Summoner Oyuncu Klavyesinde Dikkat Çeken İndirim!

Fırçalanmış alüminyum gövdesiyle oldukça sağlam ve şık duran SUMMONER, makro ve medya kontrol tuşları, %100 anti-ghosting özelliği ve ilave USB bağlantısıyla oyucuların arzu ettiği pek çok özelliği bir araya getiriyor. RGB aydınlatmaya da sahip olan klavyenin ışıklandırmasını ister klavye üzerindeki kısayol tuşlarıyla ister XPG Prime yazılımı ile kontrol etmek mümkün.

XPG SUMMONER Türkçe RGB oyuncu klavyesi sınırlı bir süre için Amazon üzerinden hızlı teslimat seçeneğiyle 649TL’den sahiplerini bekliyor. XPG oyuncu ekipmanları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.xpg.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

XPG Summoner İncelemesi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu