Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’nin Katlanabilir Telefonundan Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Edilen bilgilere göre katlanabilir telefonun Xiaomi MIX Flip ismiyle geleceği, telefonunu üst segment olacağı söyleniyor.

Xiaomi ülkemize girdiğin ilk andan itibaren ürettiği telefonlarla ve diğer ürünleriyle çok konuşulan markaların başında geliyor. Telefondan, tabletine, tırnak makasından şemsiyesine kadar farklı alanlarda ürünler üreten Xioami, kullanıcılar tarafından en çok beklenilen ürünlerden birisi de fiyat performans verebilecek Galaxy Z Flip’e rakip olabilecek bir katlanabilir telefon.

Xiaomi kullanıcıların sesini duymuş olmalı ki bu alanda kısa zaman önce çalışmalara başlamıştı. Geçtiğimiz yıl içinde telefona dair bazı çizimlerde internette yayılmıştı. Buna istinaden gelebilecek olan tasarıma aşinayız ve telefonun dik katlanabilir olacağını biliyoruz. Bazı yabancı kaynaklar tarafından yayınlanan yeni sızıntılara göre telefonun tasarımından, batarya kapasitesine ve kasasına yönelik bilgiler içeriyor. Piyasada katlanabilir telefonlara rakip olacağı beklenen Xiaomi modeli sızıntıların doğru olması halinde yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor.

İnce Çerçeve ve 67W Hızlı Şarj Desteğine Sahip


Xiaomi'nin Katlanabilir Telefonundan Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Paylaşılan bilgilere bizlere çerçevelerin ince olacağından ve bu incelikten dolayı tasarruf edilecek alanın değerlendirileceğini söylüyor. Xiaomi MIX Flip olarak isimlendirilmesi beklenen cihazın, arka kısmında iki kamera bulunacağı, batarya alanında ise 4.800 veya 4.900 mAh kapasitesi kullanabileceği bekleniyor. Bataryaların şarjı için ise 67W gibi hızlı bir şarj desteğiyle beraber gelebilir. Bu kadar iyi özelliklere bir iyisi daha gelerek son zamanlarda göremediğimiz ama Xiaomi’den beklenen bir hareket olan şarj adaptörü de kutu içeriğinde gelecek.

İşlemci kısmında ise Snapdragon 8 Gen 3 gibi güncel işlemci bulunacağı belirtiliyor. Bu özellikleriyle birlikte amiral gemisi olacağı şimdiden belli oluyor. Bilgiler arasında çıkış tarihine ve fiyata yönelik bir bilgi henüz bulunmuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu