Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı

Gelen son haberlere göre yeni Redmi modelleri MIIT sertifikası almış. Detaylar makalemizde…

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından onaylanan bilgiye göre sertifikanın M2003J15SC ve M2003J15SE kodlu Redmi modelleri tarafından alındığını belirtti.


Xiaomi'nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı

Sertifikalar hakkında Xiaomi tarafından her hangi bir açıklama gelmemekle beraber takipçiler tarafından Redmi Note 9 Pro(4G) ima eden bilgiler olduğu ve bu bilgilerin @Sudhanshu tarafından paylaşıldığı görüldü. Ancak Xiaomi cihaz hakkında her hangi bir ayrıntı henüz açıklamadı.

Redmi Note 9 Pro’nun, temel modelde olduğu gibi 4GB RAM ve 64GB depolama ile birleştirilmiş MediaTek Helio G70 işlemcisi ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 6.6 inçlik su damlası bulunan ekranına sahip olması bekleniyor. Aynı model numarasına sahip bir Xiaomi modelinden esinlenerek 3C sertifikası, cihazın 33W hızlı şarjı destekleyeceğini gösteriyor. Xiaomi‘nin yeni güç adaptörü birkaç gün önce 3C sertifikasını geçti ve bilgiler bu ürünün 33W hızlı şarj desteği sunacağını gösteriyor.

Redmi Note 9 Pro’ hakkında gelecek olan deataylı bilgiler doğrultusunda sizlere daha kapsamlı paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu