Xiaomi'nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı - TeknoDiot.com

Xiaomi’nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı

Abone Ol 

Gelen son haberlere göre yeni Redmi modelleri MIIT sertifikası almış. Detaylar makalemizde…

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından onaylanan bilgiye göre sertifikanın M2003J15SC ve M2003J15SE kodlu Redmi modelleri tarafından alındığını belirtti.

Xiaomi'nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı

Sertifikalar hakkında Xiaomi tarafından her hangi bir açıklama gelmemekle beraber takipçiler tarafından Redmi Note 9 Pro(4G) ima eden bilgiler olduğu ve bu bilgilerin @Sudhanshu tarafından paylaşıldığı görüldü. Ancak Xiaomi cihaz hakkında her hangi bir ayrıntı henüz açıklamadı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Redmi Note 9 Pro’nun, temel modelde olduğu gibi 4GB RAM ve 64GB depolama ile birleştirilmiş MediaTek Helio G70 işlemcisi ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 6.6 inçlik su damlası bulunan ekranına sahip olması bekleniyor. Aynı model numarasına sahip bir Xiaomi modelinden esinlenerek 3C sertifikası, cihazın 33W hızlı şarjı destekleyeceğini gösteriyor. Xiaomi‘nin yeni güç adaptörü birkaç gün önce 3C sertifikasını geçti ve bilgiler bu ürünün 33W hızlı şarj desteği sunacağını gösteriyor.

Redmi Note 9 Pro’ hakkında gelecek olan deataylı bilgiler doğrultusunda sizlere daha kapsamlı paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.

Göz atın:   Oppo Reno3 Pro 5G Tasarımı Ortaya Çıktı

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu