Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7T Pro Yeni Bir Kamera Sensörüyle Gelebilir !

OnePlus 7T Pro’ nun ABD’ ye gelmesi beklenmiyor, çünkü bu yılın başlarında etkileyici 7 Pro’ ya yapılan bir yükseltme gibi görünmüyor.

OnePlus’ ın üçlü kamera sisteminin yanına yeni bir sensör eklediğini gözüküyor.


Aksi takdirde, 7T Pro aynı açılır kamera, küçük çerçeveler ve hatta mavi kaplamaya kadar 7 Pro ile aynı görünüyor. 9to5Google, gölgenin 7 Pro’ dan biraz daha açık olduğunu ancak bu görüntünün açısı olabileceğini belirtti. Daha dün, OnePlus, görünümünü dairesel bir kamera dizisiyle biraz değiştiren standart OnePlus 7T’ ye ilk bakışını sundu. Her iki cihazın da OnePlus TV ile birlikte 26 Eylül’ deki bir etkinlikte duyurulması bekleniyor.

OnePlus 7T Pro Yeni Bir Kamera Sensörüyle Gelebilir !

Geçtiğimiz günlerde, Verizon’ un OnePlus’ ın en son ABD’ deki taşıyıcı ortağı olma yönünde olduğu iddia edildi. Verizon üzerinden yapılan doğrudan satışlar OnePlus için büyük bir artış olacaktır. PhoneArena’ ya göre Verizon, tarihte en saçma sapan telefon isimlerinin bulunduğu “OnePlus 7T Pro 5G McLaren Edition” ı satabilir. OnePlus 7T Pro 5G McLaren Sürümü adı verilen bir telefon için Verizon türünün yapabileceğini hayal edin. Tüm bunlardan ayrı olarak, standart OnePlus 7 Pro, kısa bir süre önce Verizon’ un ağında kendine ait bir cihaz olarak sertifikalandırılmıştı, ancak bu bir anlam ifade etmiyor.

Yorum yapmak için bir Verizon sözcüsü, şirketin ürün hattı hakkında yorum yapmadığını söyledi.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu