Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Yeni Teknolojik Ürünlerini Tanıttı!

Her geçen gün teknoloji dünyasında adından daha fazla söz ettiren Xiaomi, yine yeni ürünleri ile tüketicilerinin beğenisine sunmak için hazırlanıyor.

Xiaomi’nin ekolojik zincir şirketi MIIW Technology bugün birkaç küçük eşyaları tanıttığı bir ürün lansman konferansı düzenledi. Bu yeni ürünler iki mekanik klavyeden ve bir kablosuz fareden oluşur.


MIIW Elite klavyesi makas tuşlu 85 adet tuşa sahip bir tasarımı kullanır. Tuş başlığı yuvarlak, köşeler yuvarlatılmış, kalınlığı 7,8 mm ve çerçevesiz tasarımı ile sade görünüm sağlıyor. Klavye çift modlu bağlantıyı destekler, yani Bluetooth ve özel bir USB kablosu ile bağlanabilir. Ayrıca, klavyenin Windows ve MacOS desteği vardır.

Xiaomi Yeni Teknolojik Ürünlerini Tanıttı!

Ayrıca, boşluk çubuğunun sağındaki “Alt” ve “Ctrl” tuşları arasında sesli komut istemi tuşu vardır. Bu ses tuşuna uzun süre basarak metin girmekle kalmayıp aynı zamanda çift tıklamayla PC’de hava durumunu sorgulama ve tabloları açma gibi bir dizi akıllı işlemi etkinleştiren HKUST Xunfei Ses Paketini etkinleştirir.

MIIW çift modlu klavyenin 85 de 85 tuşlu bir düzeni vardır ve görünüm tasarımı temelde daha zengin renklere sahip MIIW Elite klavyeyle aynıdır. Ancak, ses tuşu bu modele dahil değildir, bunun yerine Fn tuşu yer alır.

Xiaomi Yeni Teknolojik Ürünlerini Tanıttı!

MIIW Elite Mouse Bluetooth ve USB kablosuz alıcıların çift modlu bağlantısını da destekler. Tasarım açısından, kablosuz fare simetrik bir tasarım, arkada kaymaz doku ve farklı kavrama hisleri elde etmek için yükseklik ayarını destekleyen manyetik bir arka kabuk tasarımı ile sunulur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu