Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Smartmi Elektrikli Isıtıcısını Tanıttı: Uygulamadan 1 Saniyede Kontrol Ediliyor!

Kış mevsimine doğru yaklaşıyoruz ve bu nedenle Xiaomi soğuk havalarda sıcak kalma ihtiyacına hizmet eden ürünlerini piyasaya sürmeye başladı.


Xiaomi’nin ekolojik zincir şirketi Smartmi, ev için yeni bir elektrikli ısıtıcı başlattı. Smartmi Elektrikli Isıtıcı 1S normal ısıtıcının akıllı versiyonudur ve sadece 499 Yuan’a satılıyor (70 $). Aralık 2018’de duyurduğu 299 Yuan’a (43 $) satılan normal versiyonun maliyetinin neredeyse iki katı.

Smartmi Elektrikli Isıtıcı 1S, 4500 santimetreye kadar ısı yayma alanı olan 72 adet yüksek verimli alüminyum sac ısıtma gövdesi ile birlikte gelir. Aygıt, hava akışına daha elverişli bir ejderha benzer sırt düzenlemesi kullanıyor. Ayrıca odayı çok hızlı bir şekilde ısıtabilen 2200W’lık bir yüksek güç derecesine sahiptir. Sıcaklık 16-28 ° C arasında ayarlanabilir. Ortam sıcaklığı önceden ayarlanmış değere ulaştığında, otomatik düşük güç işletimi sabit sıcaklık durumunu korur. Ortam sıcaklığı düşerse, cihaz ısıtıcının otomatik olarak ayarlanmasını sağlıyor ve düşük sıcaklıkta iken otomatik olarak sıcaklığı arttırıyor.

Xiaomi, Smartmi Elektrikli Isıtıcısını Tanıttı: Uygulamadan 1 Saniyede Kontrol Ediliyor!

Ürün Smartmi teknolojisi ile üretilmiştir ve yoğunluğu soğuk havadan farklı olacak şekilde evin içindeki havayı ısıtmaya muktedirdir. Yoğunluktaki bu fark bir taşınım etkisi yaratır ve böylece evi ısıtmak için havanın dolaşımını uyarır. Geleneksel radyasyona dayalı elektrikli ısıtıcı ile karşılaştırıldığında, bu yeni ürün hızlı ısıtma ve düşük kurutma avantajlarına sahiptir ve kullanıcı onu kullanırken daha rahat hissediyor.

Smartmi Elektrikli Isıtıcının Özellikleri

Ek olarak, cihaz daha hassas bir sıcaklık düzenlemesini de destekler ve aynı zamanda sabit bir sıcaklık fonksiyonuna sahiptir. Bu fonksiyon, ısının yetersiz ısıtma alanlarına ulaşmasını sağlamak için kullanışlı olacaktır. Açıkçası, bu işlev yetersiz ısıtmaya sahip alanlarda kullanıcı dostu bir işlemdir ve güç tüketimini azaltmak için de çok faydalıdır.

Smartmi Elektrikli Isıtıcı 1S, yerleşik bir WiFi modülüyle birlikte gelir; bu sayede kullanıcılar gadget’ı MIJIA App veya XiaoAI smart assistant aracılığıyla kontrol edebilir. Böylece, işteyken evinizi ısıtmak için uzaktan açabilirsiniz. Bu aynı zamanda kullanıcılara yatakta kalma ve elektrikli ısıtıcıyı yere düşürmeden kontrol etme fırsatı verecek. Bu uygulama aynı zamanda ısıtma sıcaklığını ayarlamak ve çocuk kilidi vb. Diğer özellikleri ayarlamak için de kullanılabilir.

Smartmi Elektrikli Isıtıcı 1S ayrıca sıcaklık, zamanlama, arka ışık parlaklığı vb. Gibi parametrelerin ayarlanabildiği bir LED dokunmatik ekranla birlikte geliyor. Elektrikli ısıtıcı IPX4’e kadar koruma derecesine sahiptir, bu da sıçramaya dayanıklı olduğu anlamına gelir. Tamamen kapalı yapısı ve özel drenaj kanalı tasarımı ile daha eksiksiz koruma sağlar. Isı emici güç kaynağı kartından tamamen izole edilmiştir ve elektrik devresi daha güvenlidir.

Xiaomi, Smartmi Elektrikli Isıtıcısını Tanıttı: Uygulamadan 1 Saniyede Kontrol Ediliyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu