Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Ses Girişi Destekli Elite Klavye ve Fare’yi Tanıttı!

Xiaomi Youpin platformu Miyu Elite Klavye ve Fare adlı yeni bir ürün piyasaya sürdü. Kablosuz bilgisayar bileşenidir.

Elite Fare

Miyu’nun Elite Faresi, kullanım sırasında üretilen sesi azaltan özel bir düğme tasarımı kullanıyor. Ayrıca, daha taşınabilir olmasını sağlayan çift tıklama “aktarma” özelliğini de desteklemektedir. Boyutu, profesyonel modda iken farenin kalınlığı normal durumda 28.3 mm’dir, kavrama geliştirmek için kalınlık 10 mm’ye kadar yükseltilebilir.

Xiaomi, Ses Girişi Destekli Elite Klavye ve Fare'yi Tanıttı!


Fare ayrıca 2.4GHz kablosuz bağlantı ve Bluetooth kablosuz çift mod teknolojisini de destekler. Başka bir deyişle, kullanıcılar farklı bağlantı modları arasında seçim yapmak için ön işlev düğmesine bir kez tıklayabilir ve Elit Farenin farklı modları arasında geçiş yapmak için aynı tuşa çift tıklayabilirler. 510mAh pil ile çalışıyor ve şirket resmi olarak yaklaşık 15 gün boyunca tek bir tam şarjla kullanılabileceğini iddia etti.

Elite Klavye

Elite Fare‘ye benzer şekilde, Miyu Elite Klavye de 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve Bluetooth teknolojisini de destekler. Tasarım, elektrolizle kaplanmış parlak fonksiyon tuşlarına ve metal bir taban plakasına sahiptir. Klavyede 85 tuş bulunabilir ve makas mekanizması izlerler. Ayrıca bir USB-C Tipi bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen yerleşik bir lihtium pil içerir. Resmi notlara göre, klavye tek bir tam şarjla 2 haftaya kadar sürebilir.

Xiaomi, Ses Girişi Destekli Elite Klavye ve Fare'yi Tanıttı!

Özellikle, Miyu Elite Klavye ile ilgili vurgulama özelliklerinden biri sesli komut desteğidir. Klavyedeki boşluk çubuğunun sağına bir ses tuşu eklendi ve yerleşik HKUST Xunfei Ses Paketi’ni etkinleştirdi. Bu, metin girmek ve kelimeleri seslendirmek için ses tuşuna uzun süre basmak için izin verir. Aynı tuşa çift tıklamak hızlı bir hava durumu güncellemesidir ve yetkililer konuşma tanıma hızlarının dakikada 180 kelimeye ulaştığını ve yanıt süresinin 200 ms’den az olduğunu söylüyor.

Elite Klavye ve Elite Fare Fiyatı

Hem Miyu Elite Fre hem de Elite Klavye fiyatı yaklaşık 53 ABD Dolar’a satın alınabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu