Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi RedmiBook 14, EEC Sertifikasını Aldıktan Sonra Avrupa’da Satışa Başlayacak!

Xiaomi, Avrupa’da uygun fiyatlı RedmiBook 14 dizüstü bilgisayarının lansmanına hazırlanıyor. Bunu söylüyoruz çünkü RedmiBook, Avrasya Ekonomik Komisyonu olan (EEC) tarafından yeni onaylandı.

Redmi markası şu anda ayrı bir marka olmasına rağmen, onu ana şirket olan Xiaomi’den tamamen çıkaramıyoruz.


Sertifika sayfası, gelişme aşamasında olan RedmiBook 14, Sudhanshu Ambhore tarafından Twitter’da yayınlandı. Ayrıntılı olarak Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) resmi web sitesi sertifikalı cihazları arasında yeni RedmiBook14 ait olan KZ0000002222 lisans numarası altında listeledi.

Web sitesi RedmiBook 14 dair hiçbir detayını açıklamadı ancak Xiaomi’nin Avrupa’da RedmiBook 14’ün piyasaya sürülmesi için planlarını tamamlayabileceğini ve bunun da küresel pazarda satışa gireceği anlamına gelebileceğini doğruladı. Bu, dizüstü bilgisayarı satın almayı düşünen ancak Çin’den gelen nakliyesi, risk ve yüksek fiyatla satın almak istemeyenlere neşelenecek bir haber.

Xiaomi’nin RedmiBook 14 , 28 Mayıs’ta RedmiBook adlı ilk dizüstü bilgisayarını piyasaya sürdü. O sırada, notebook Intel Core i5 ve Core i7 ile duyuruldu. RedmiBook daha sonra 3.199 yuan (~ 465 $) fiyatla satılan bir Intel Core i3 versiyonuna sahipti.

Hatırlatma olarak, RedmiBook 14 sayısını açıklayan 14 inçlik bir full HD ekrana sahip. Ekran dar 5,75 mm çerçevelerle ve %81,2 ‘den yüksek ekran ile vücut oranına sahip. Ekran eşit derecede gündüz ekranın iyi görünmesini sağlamak için parlama önleyici mat bir kaplama ile geliyor. RedmiBook 14 1.5 kilodan daha hafiftir ve 19 mm’lik tam boyutlu bir klavyesi ile birlikte satışa çıkacak. Yeni MacBook’ların aksine RedmiBook, HDMI, 2 x USB 3.0, 3.5mm kulaklık girişi ve bir USB 2.0 bağlantı noktası gibi bir dizi bağlantı noktasına sahip. Dizüstü bilgisayar verimli bir soğutma sistemiyle birlikte gelir ve 10 saatlik bir pil ömrüne sahip. RedmiBook 14’ün kilidini Mi Band 3 veya en yeni Band 4 ile yalnızca 1,2 saniyede açabileceğiniz Xiaomi’nin Smart Unlock 2.0’ı ve ultra düşük güç bekleme modunu destekler. Diğer özellikler arasında DTS surround ses ve orijinal Microsoft Office Ev ve Öğrenci sürümleri bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu