Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Yeni Elektrikli Bisikleti Qicycle Electric Power Modelini Tanıttı

Xiaomi, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler için yıllar boyunca bir üne sahiptir. Bu nedenle, şirketin en pahalı ürününü açıkladığı 2016 yılında Qicyle R1 bisikletinin yaklaşık 3000 dolar olduğunu belirlemesi sürpriz oldu.

Yüksek fiyat etiketine rağmen, Qicycle R1 satış ve popülerlik açısından büyük bir hit oldu ve şirketin ün kazanmasını sağladı.


O zamandan beri, Qicycle markası, e-bisiklet de dahil olmak üzere diğer birçok popüler bisikleti piyasaya sürdü. Marka, yeni Qicycle Electric Power elektrikli bisikletini piyasaya sürdü.

Yeni bisiklet tasarım olarak Qicycle EF1 katlanabilir elektrikli bisikletine benziyor. Bu görünümden performansa birçok açıdan yükseltilmiş ve geliştirilmiş ikinci nesil bir modeldir. Önceki nesil Qicycle katlanabilir elektrikli bisikletiyle karşılaştırıldığında, yeni bisikletin boyutu daha büyük. 20 inçlik tekerlek çapı, tüm arabayı şehirler ve dağ yolları gibi karmaşık yollarda kullanım için daha dengeli ve uyarlanmış yapar.

Xiaomi Yeni Elektrikli Bisikleti Qicycle Electric Power Modelini Tanıttı

Şimdi daha iyi: Qicycle Electric Power

Görünüm açısından, Xiaomi‘nin elektrik destekli bisikleti, basit bir tasarım stilini koruyor. Kasten elektrikli bir bisiklet olduğunu vurgulamıyorsa, sıradan bir bisiklet gibi görünür.

Batarya tamamen uzun far borusuna yerleştirilmiştir. Sadece normal bir bisikletin yüksek değerli görünümüne sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda elektrikli bir bisiklet kadar harika bir performans sergiliyor. Kullanıcılar, üç pedal modu elde etmek için bisiklet üzerindeki tahrik zincirini kontrol etmek için bisiklet üzerindeki güç sistemini kullanabilir: saf pedal, güçlendirme ve elektrik.

Elektrikli bisikletin gidonunun merkezinde, vites, hız, akü gücü, ışıklar, alarm uyarıları ve şarj sırasında akü gücü yüzdesini gösteren ışığa duyarlı bir ekran var. Kullanıcılar, gidip gelirken tüm bilgileri kolayca gözlemleyebilirler. Ekran, sürüşün görüşünü rahatsız etmemek için gece parlaklığının otomatik olarak azaltılacağı ışık algılama özelliğine sahiptir. Gidonun sol tarafı, güç düğmesi, korna düğmeleri, yüksek ve düşük vites düğmeleri dahil kontrol alanıdır.

Xiaomi Yeni Elektrikli Bisikleti Qicycle Electric Power Modelini Tanıttı

elektrikli bisikletle aynı olan bir döner gaz anahtarı vardır. İçeri doğru 1,2,3 pozisyonda çevirmek tam elektrikli modda sürüşü açar.

Xiaomi Qicycle Electric Power özellikleri

Xiaomi‘nin Qicycle elektrik bisikletinin çerçevesi, görünümü iyileştirmek için CNC işlemiyle ince bir şekilde cilalanmış 6061 havacılık alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmıştır. Dahili bataryaya ek olarak, devre kabloları da gövdenin içine gizlenir; öndeki fren çizgileri, sinyal çizgileri, kontrol çizgileri ve kısma çizgileri üçe entegre edilmiştir ve klipslerle sabitlenir, böylece tüm bisiklet çok basit görünür. Oturma yüksekliği, farklı yükseklikteki insanların kullanımına uyum sağlamak için aşağıdaki anahtar vidalarıyla ayarlanabilir. Koltuk borusunda yüksekliği gösteren yazılı bir ölçek var.

Xiaomi Yeni Elektrikli Bisikleti Qicycle Electric Power Modelini Tanıttı

Bu elektrik destekli elektrikli bisikletin en büyük özelliği, 40km pil ömrü sağlayabilen 5.2Ah lityum pilidir. Elektrikli modun çıkışı sürüş sırasında 25km / saate ulaşabilir. Ek olarak, batarya sadece 3 buçuk saat içinde tamamen şarj edilebilir. Şarj arayüzü şasinin arkasında, fren ışığının hemen arkasında bulunur.

Ayrıca, Qicycle e-bike ön tekerleklerinde, takılması ve sökülmesi daha kolay olacak olan kaliper frenleri kullanır. Genel fren performansı açısından, bisiklet yaklaşık 20km / s hızda hareket ediyorsa, fren mesafesi yaklaşık 3 metredir. Çerçevenin önünde yüksek parlaklıkta bir LED ışık ve arkada fren yaparken otomatik olarak yanacak kırmızı bir uyarı lambası vardır. Son olarak, Xiaomi Qicycle Electric Power elektrikli bisikletinin fiyatı 2999 yuan yani ortalama 425 dolardır.

Xiaomi Yeni Elektrikli Bisikleti Qicycle Electric Power Modelini Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu