Xiaomi Patentleri Çift Kameralı Selfie Kamerası Tasarımında Yol Gösterici Oluyor - TeknoDiot.com

Xiaomi Patentleri Çift Kameralı Selfie Kamerası Tasarımında Yol Gösterici Oluyor

Abone Ol 

Geçen hafta Samsung tarafından paylaşılan bir gönderide Samsung’un telefon ekranları üzerinde çalışmak için özel olarak tasarlanmış kameraların seri üretimine başladığı açıklanmıştı.

Bu açıklamadan kısa süre sonrasında Xiaomi’de telefon ekranları üzerinde çalışabilen kamera planlarını paylaştı. Xiaomi planlarına göre bu tasarımlar akıllı telefon üreticilerinin bu tür bir planla akıllı telefonlar ekran- gövde oranlarını en üst düzeyde kullanmalarına olanak sağlayacak gibi görünüyor.

Xiaomi Patentleri Çift Kameralı Selfie Kamerası Tasarımında Yol Gösterici Oluyor Xiaomi Patentleri Çift Kameralı Selfie Kamerası Tasarımında Yol Gösterici Oluyor

Göz atın:   Uygun Fiyatlı Huawei Enjoy Z 5G'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu