TeknoDiot
     
     
     

Huawei Watch GT 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei Watch GT 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

HuaweiWatch GT akıllı saatini neredeyse bir yıl önce, Mate 20 serisi ile birlikte Londra’da düzenlenen bir etkinlikte duyurmuştu.

Akıllı saat bu yılın başlarında yeni çeşitler elde etti ve Haziran ayında Huawei 2 milyon ünite sevk ettiğini açıkladı. Yeni bir sızıntı, Huawei Watch GT 2 adında bir yeni model olacağını ve çok yakında duyurulacağını ortaya koydu.

Huawei Watch GT 2, Watch GT’ye göre biraz daha büyük bir ekran ve daha küçük çerçeveler ile gelecek. Cihaz genel olarak daha ince ve daha kompakt bir görünüme sahip olacak.

Huawei Watch GT 2‘nin 445mAh’de daha büyük bir pil kapasitesine sahip olduğu söyleniyor. Orijinal Watch GT, 2 haftalık bir batarya ömrüne sahip, bu nedenle halefi daha uzun sürmeli.

Huawei Watch GT 2 yolda

Huawei Watch GT 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Winfuture , Watch GT 2’nin hala Huawei’nin Lite İşletim Sistemini çalıştırdığını ancak yeni özellikler hakkında bir bilgi olmadığını bildirdi. Akıllı saat, kalp atış hızı sensörünü ve bir GPS modülünü barındırıyor. Yeni ilaveler, bir dahili AI Asistanına ve veya arama yapabilme yeteneğine işaret eden bir hoparlör ve mikrofondur. Bir LTE modeminde bilgi yok, bu yüzden ikincisini onaylayamıyoruz.

Renderler Huawei Watch GT 2’yi iki modelde gösteriyor; kahverengi deri kayışlar ve gümüş renkli bir çerçeve ve siyah lastik kayışlar ve siyah bir çerçeve içeren bir spor modeli. Huawei Watch GT 2 hakkında gelen sızıntılar şimdilik bu kadar.

Mate 30 serisi ile beraber tanıtılması beklenen cihaz hakkında detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


48 MP Kameralı Yeni DJI Mavic Air 2 Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Huawei, Paris’teki P40 Pro Lansman Etkinliğini İptal Etti

Buğra Noyan

IFA 2019: Yeni Nokia 7.2 ve Nokia 6.2 Tanıtıldı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.