AMD

Huawei Watch GT 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

HuaweiWatch GT akıllı saatini neredeyse bir yıl önce, Mate 20 serisi ile birlikte Londra’da düzenlenen bir etkinlikte duyurmuştu.

Akıllı saat bu yılın başlarında yeni çeşitler elde etti ve Haziran ayında Huawei 2 milyon ünite sevk ettiğini açıkladı. Yeni bir sızıntı, Huawei Watch GT 2 adında bir yeni model olacağını ve çok yakında duyurulacağını ortaya koydu.

Huawei Watch GT 2, Watch GT’ye göre biraz daha büyük bir ekran ve daha küçük çerçeveler ile gelecek. Cihaz genel olarak daha ince ve daha kompakt bir görünüme sahip olacak.

Huawei Watch GT 2‘nin 445mAh’de daha büyük bir pil kapasitesine sahip olduğu söyleniyor. Orijinal Watch GT, 2 haftalık bir batarya ömrüne sahip, bu nedenle halefi daha uzun sürmeli.

Huawei Watch GT 2 yolda

Huawei Watch GT 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Winfuture , Watch GT 2’nin hala Huawei’nin Lite İşletim Sistemini çalıştırdığını ancak yeni özellikler hakkında bir bilgi olmadığını bildirdi. Akıllı saat, kalp atış hızı sensörünü ve bir GPS modülünü barındırıyor. Yeni ilaveler, bir dahili AI Asistanına ve veya arama yapabilme yeteneğine işaret eden bir hoparlör ve mikrofondur. Bir LTE modeminde bilgi yok, bu yüzden ikincisini onaylayamıyoruz.

Renderler Huawei Watch GT 2’yi iki modelde gösteriyor; kahverengi deri kayışlar ve gümüş renkli bir çerçeve ve siyah lastik kayışlar ve siyah bir çerçeve içeren bir spor modeli. Huawei Watch GT 2 hakkında gelen sızıntılar şimdilik bu kadar.

Mate 30 serisi ile beraber tanıtılması beklenen cihaz hakkında detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu