Tiktok Takipçi Satın Al

MIUI Hindistan’da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip!

Hindistan akıllı telefon pazarı yalnızca Çin’in arkasındaki ikinci büyük pazar. Bu oldukça önemlidir çünkü Çin telefon pazarının aksine Hindistan telefon piyasası doygun değildir. Bugün, Xiaomi bazı tanıtımları yayınladı ve bunlardan biri MIUI’nin (Xiaomi’nin Android işletim sistemine dayalı özel arayüzü) aylık 80 milyon aktif kullanıcısı olduğunu gösteriyor.

MIUI, hiçbir zaman en popüler sistem olmamasına rağmen, birçok yönden en iyilerinden biri. En son sürümü olan MIUI 11, yarın Hindistan’daki bir açılış etkinliğine dünya çapında gelecek. Şirket Hindistan’da Redmi Note 8 serisini piyasaya sürecek. Bu seri 64MP ana kamerası için oldukça popüler. 48MP ana sensörün Redmi Note 7 serisini de popüler hale getirdiğini hatırlayın.


MIUI Hindistan'da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip!

Şu an itibariyle, Redmi Note 7 serisi, dünya genelinde 20 milyondan fazla ürün sattı. Ayrıca, Redmi Note serisinin başlangıcından bu yana 100 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu Redmi Note serisinin artan popülaritesini göstermektedir. MIUI 11’e gelince, birkaç geliştirme ve yeni özelliklerle geliyor. Şüphesiz, en önemli özellik Android 10. Ayrıca karanlık mod, çocuk modu, ultra güç tasarrufu modu, harici ekrana döküm, dijital refah, deprem tahmini, yeni ve daha yumuşak simgeler vb. Gibi özelliklerle birlikte geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu