MIUI Hindistan'da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip! - TeknoDiot.com

MIUI Hindistan’da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip!

Abone Ol 

Hindistan akıllı telefon pazarı yalnızca Çin’in arkasındaki ikinci büyük pazar. Bu oldukça önemlidir çünkü Çin telefon pazarının aksine Hindistan telefon piyasası doygun değildir. Bugün, Xiaomi bazı tanıtımları yayınladı ve bunlardan biri MIUI’nin (Xiaomi’nin Android işletim sistemine dayalı özel arayüzü) aylık 80 milyon aktif kullanıcısı olduğunu gösteriyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

MIUI, hiçbir zaman en popüler sistem olmamasına rağmen, birçok yönden en iyilerinden biri. En son sürümü olan MIUI 11, yarın Hindistan’daki bir açılış etkinliğine dünya çapında gelecek. Şirket Hindistan’da Redmi Note 8 serisini piyasaya sürecek. Bu seri 64MP ana kamerası için oldukça popüler. 48MP ana sensörün Redmi Note 7 serisini de popüler hale getirdiğini hatırlayın.

MIUI Hindistan'da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip!

Şu an itibariyle, Redmi Note 7 serisi, dünya genelinde 20 milyondan fazla ürün sattı. Ayrıca, Redmi Note serisinin başlangıcından bu yana 100 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu Redmi Note serisinin artan popülaritesini göstermektedir. MIUI 11’e gelince, birkaç geliştirme ve yeni özelliklerle geliyor. Şüphesiz, en önemli özellik Android 10. Ayrıca karanlık mod, çocuk modu, ultra güç tasarrufu modu, harici ekrana döküm, dijital refah, deprem tahmini, yeni ve daha yumuşak simgeler vb. Gibi özelliklerle birlikte geliyor.

Göz atın:   Oppo, Survivor 2020'nin Ana Sponsoru Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu