Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Dev Ekranlı Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

Xiaomi oyunu monitörü duyurdu. Xiaomi Monitörü’nden biri 23,8 inç FHD ekrana sahipken, Kavisli oyuncu monitörü 34 inç boyutunda.

Bu iki modelin piyasaya sürülmesiyle, Xiaomi resmi olarak monitör piyasasına da girmiş oldu. Özellikle ikinci monitör 4K çözünürlüğünde ve kavisli bir ekran yapısına sahip. Xiaomi’nin yeni monitörleri, 21 Ekim’de piyasaya sürülecek.

Xiaomi Mi Display (23.8 inç)


Xiaomi Mi Display, 23,8 inçlik modeli bir anlamda, bir Dell modeline benziyor. Menü kontrol düğmeleri, ekranın sağ alt tarafındadır.

Aynı zamanda 23.8 inçlik bir silindirik brakete sahiptir. Ancak, yükseklik ayarını desteklemiyor gibi görünüyor. Her ne kadar açıyla ayarlanabilir. Parametreler açısından, Xiaomi Monitor, 1080P çözünürlüğe sahip 23,8 inç IPS ekran kullanıyor ve 178 ° geniş görüş açısını destekliyor.

Arkada, Xiaomi Display bir HDMI bağlantı noktası ve güç kaynağı var. Mi logosu da var. Kısacası, bu ürün Xiaomi’nin basit tasarım stili ile uyumlu.

Xiaomi, Dev Ekranlı Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

Xiaomi Mi Surface Display (34 inç)

Xiaomi Mi Surface Display modeli 21: 9 oranına, 3440 × 1440 çözünürlüğe, 144Hz yenileme hızına, 1500R eğriliğe, AMD Freesync ve düşük Blu-ray moduna sahip 34 inçlik geniş bir ekran kullanıyor. Ayrıca, renk gamı% 121 sRGB’dir.

Bu Xiaomi Monitörün braketi hem kaldırma hem de döndürme ayarlarını destekler. Önceki habere göre, Xiaomi Kavisli Ekranı Samsung’un panelini kullanırken, 23,8 inçlik model BOE fabrikası tarafından üretildi ve BOE’nin ADS-IPS sabit ekranını kullandı.

Xiaomi Mi Display de tıpkı Mi Surface Display gibi 21 Ekim’de piyasaya sürülecek. Bu monitörün fiyatı ise 100 dolar (yaklaşık 590 TL + vergiler) seviyelerinde olacak.

Xiaomi, Dev Ekranlı Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu