Tiktok Takipçi Satın Al

Akıllı Telefondan Oyun Yayını Yapmak Mümkün!

Akıllı telefonların kullanım oranının artması ile mobil oyuncuların sayısı PC ve konsol oyuncularını gölgede bırakmayı başardı.


Her ne kadar daha yüksek grafiklerde oyunlar oynamak akıllı telefonlarla henüz mümkün olmasa da oyun oynamanın en pratik ve en tasarruflu yolu, akıllı telefonlar.

PUBG Mobile, Free Fire, COD Mobile ve Brawl Stars gibi yapımlarla çoklu oyuncu deneyiminde de bilgisayar seviyesine yaklaşan mobil ekranlarda oyun yayını yapmak uzun bir süre karmaşık bir süreç oldu. Ancak şimdilerde akıllı telefonlar üzerinden oyun yayını yapmak da gayet kolay.

Pek çok yayın platformu ya oyun yayını yapabilmeniz için belli bir abone sayısına ulaşmanızı talep ediyor ya da yayın yapmak için 3. parti mobil uygulamalar ile profilinizi senkronize hale getirmenizi istiyor. Hal böyle olunca akıllı telefon üzerinden oyun yayını yapmak kullanıcıların zorlandığı bir süreç haline geliyor. Yeni nesil yayın platformu Nimo TV ise yayıncıların aradığı tüm özellikleri kendi bünyesinde sunuyor. Oyun yayıncılığı yolunda hayal ettiğiniz kariyere ulaşmak için Nimo TV’yi telefonunuza indirip, profilinizi oluşturabilir ve hızlıca canlı yayınlara başlayabilirsiniz.

Akıllı Telefondan Oyun Yayını Yapmak Mümkün!

Birkaç dokunuşla canlı yayına geçin

Akıllı telefonlarınızla mobil oyun yayıncılığına başlamak için yapmanız gereken tek şey Nimo TV for Streamer uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz. Profilinizi oluşturduktan sonra dilediğiniz bir oyun kategorisini tercih edip, yayın başlığını ve diğer özellikleri seçerek oyun yayınlarınıza başlayabilirsiniz.

Nimo TV for Streamer, oyun esnasında yayıncının oyun keyfini yarıda kesmemek adına yayın sohbetini ve hediyeleri ekrana doğrudan yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede konsantrasyonunuzu kaybetmeden izleyicileriniz ile etkileşim halinde kalabilirsiniz. Bununla birlikte Nimo TV’de tahmin oyunu, Talih Kuşu ve oylama gibi özellikler sayesinde izleyicilerinize her daim interaktif bir yayın deneyimi yaşatabilirsiniz.

Canlı Kayıtlar

Canlı kayıtlar özelliği ile geçmişe dönük yayın süresi, popülerlik, yeni hayranlar, topladığınız bağışlar, etkileşimler ve aylık görüntülenme süresi gibi detayları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Tarihleri dilediğiniz gibi değiştirerek ihtiyacınız olan raporu çekmeniz Canlı Kayıtlar ile mümkün.

Görevleri tamamlayın, ayrıcalıklara sahip olun

Nimo TV’de etki alanınızı hızla artırmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Nimo TV yayınlarına başladığınızda daha fazla EXP kazanmak için platform, sizlere bazı görevler atayacaktır. İlk etapta açtığınız günlük 120 dakikalık canlı yayınlar ile  240 EXP kazanabilir, her gün 30 dakikalık kesintisiz canlı yayınlar ile 60 EXP’ye hızlıca sahip olabilirsiniz. Biriktirdiğiniz EXP’ler seviyenizi geliştirerek platformun avantajlarından yararlanmanızı sağlayacaktır. Seviye atladıkça canlı yayın kaydı ve klip oluşturma (6. seviye), kanal URL’sini kişiselleştirme (7. seviye), hayran kulübü oluşturma (16. seviye) ve özel küçük resim ekleme(41. seviye) gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Akıllı Telefondan Oyun Yayını Yapmak Mümkün!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu