Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi MIUI 12 Güncellemesinin Tarihi Sızdırıldı!

Xiaomi MIUI 12’nin beta ve kararlı güncellemesinin net tarihleri ortaya çıktı.

Ekim ayında, MIUI 12 yazılımının bazı cihazlarda piyasaya sürüleceği ve resmi lansmanın Aralık ayında olması bekleniyor.


MIUI 12 güncelleme kullanıma sunma tarih çizelgesi sızdı ve özel beta sürümünün Eylül ayından itibaren yayına başlayacağı söyleniyor. Yol haritası topluluk web sitesinde kısa bir süre yayınlandı ve yayın ‘MIUI 12 Resmi ve Güncelleme takvimi’ olarak adlandırıldı.

Xiaomi MIUI 12 Güncellemesinin Tarihi Sızdırıldı!

MIUI 12 ne zaman gelecek?

Gönderi kısa süre sonra kaldırıldı, ancak gönderinin ekran görüntüleri artık ortaya çıkmış durumda. Ocak ayında Xiaomi, Android 11’i temel alan MIUI 12’yi alay etti ve yakında piyasaya sürüleceğini önerdi. MIUI 11’de gördüğümüz minimalist tasarımı yeni sistem yazı tipleri ile piyasaya sürmek ve korumak muhtemeldir.

MIUI 12 yol haritası yayını, kaldırılmadan önce topluluk forumunda kısa bir süre yayınlandı. Sızıntı, MIUI 12 sunum Eylül ayından itibaren dağıtımına başlayacağını iddia ediyor.

Xiaomi, bu yıl MIUI 12 ile kullanıcı arayüzünün 10. yıldönümünü kutlayacak. Şirketin yeni arayüzle birlikte birtakım yeni özelliği de yayınlaması gerekiyor.

Xiaomi MIUI 12 Güncellemesinin Tarihi Sızdırıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu