Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Mix 4’ün Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Mix 4’ün lansmanı uzun zamandır merakla bekleniyor. Xiaomi Mi Mix 4’ün görüntüleri ortaya çıktı.

Bu telefonun yakında ortaya çıkacağına inanılıyor ve şimdi beklentisini artıran gerçek bir tasarım ortaya çıkıyor.


Ortaya çıkan görüntünün kalitesi kesinlikle en iyisi değil, ancak telefonun temel özelliklerini anlayabilirsiniz. Kavisli bir yan ekranı olan ve dar kenar boşlukları olan bir cihaz görüyoruz. Bu, geçen hafta ortaya çıkan ve şirketten gizemli bir akıllı telefonu gösteren başka bir cihaza benzer bir görüntü.

Xiaomi Mi Mix serisi, tasarımında ekranın etrafında çok dar çerçevelerle öne çıkan bir akıllı telefonlar ailesi. Bu resimde gördüğümüz akıllı telefon bu felsefeye uyuyor, bu yüzden bunun aslında Xiaomi Mi Mix 4 olması mümkün.

Xiaomi Mi Mix 4 ön kamerası nerede?

Ortaya çıkan görselebaktıktan sonra sorulabilecek makul bir sorudur. Cihazın ön kamerası hiçbir yerde görünmüyor, bu da Xiaomi’nin bir yere sakladığını gösteriyor.

Xiaomi Mi Mix 4'ün Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Mix 3, kaydırıcı mekanizmalı bir ön kamera ile birlikte gelmişti. Ancak bazı kaynaklar bunun Mi Mix 4’te benimsenen çözüm olmayacağına inanıyor. Bu, pop-up olma olasılığını ortaya koyuyor. Çinli üretici Xiaomi zaten Mi 9T’de bunu yapıyor ve neden bu telefonla yapamadığını görmüyoruz.

Diğer bir olasılık, ekrana dahil edilmesidir, ancak bu uzak bir hipotez gibi görünmektedir. Bu sensörler henüz tüketiciye hazır değil. Ve yakın gelecekte Xiaomi‘nin böyle bir kamera geliştirebileceğine dair hiçbir kanıtımız yoktu.

Xiaomi Mi Mix 4 ne zaman çıkacak?

Söylentiler, Xiaomi Mi Mix 4’ün 24 Ekim’de açıklanabileceğini söylüyor. Mi Not 10. Şirketinde. Bu, 2017’den beri yeni bir model görmemiş bir çizginin yeniden doğuşu.

Xiaomi Mi Mix 4 spesifikasyonlarına gelince, bunun gerçekten yüksek bir uç olması bekleniyor. Aslında, Snapdragon 855+ işlemci, 8GB RAM ve üçlü kamera güçlü olasılıklar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu