Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’nin Mi Takvim Uygulaması Tüm Android Telefonlar İçin Yayınlandı

Xiaomi’nin Mi Calendar (Takvim uygulaması) tüm Android cihazlar için Play Store’da yayınlandı.

Akıllı Telefon üreticileri bir .ok birinci sınıf sistem uygulaması sunar. Bu uygulamalar yalnızca şirket sistem güncellemesini başlattığında güncellemeler almak için kullanılır. Markalar sistem uygulamalarını Google Play Store’da ve ilgili resmi uygulama mağazasında yayınlamaya başladıkça yıllar geçtikçe değişti ve kullanıcılara sık sık yeni özellikler kazandırdı. Trendin ardından, Xiaomi’nin Mi Takvim uygulaması Mi Calendar ise 12.0.0.3 sürümü ile Play Store’da kullanıcılara sunuldu.


Xiaomi, MIUI Android arayüzünde bir dizi sistem uygulaması eklediği biliniyor. Son birkaç yıldır, Çinli akıllı telefon üreticisi, uygulamasının çoğunu Google Play Store’da ve GetApps adlı resmi uygulama mağazasında yavaş yavaş yayınladı.

Böylece, yeni özellikleri ve hata düzeltmelerini her zamankinden daha hızlı bir şekilde zorlayabildi. Şimdi, şirketin Mi Takvim uygulaması da yeni 12.0.0.3 sürümü ile bu listeye katılıyor .

Android Police, Play Store’daki Mi Calendar ‘ın ilk sürümünün masaya yeni bir şey getirmediğine dikkat çekiyor. Ancak markanın yakın gelecekte düzenli olarak yeni özellikler ve düzeltmeler sunmasını bekliyoruz.

Xiaomi'nin Mi Takvim Uygulaması Tüm Android Telefonlar İçin Yayınlandı

Şu anda, Mi Takvim uygulaması yalnızca MIUI Android arayüzünü çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco markalı telefonlara yüklenebilir. Ancak Play Store giriş sayfasındaki açıklamaya göre diğer cihazlar için kullanılabilir.Bir uygulamada küçük bir hatayı düzeltmek için tam bir sistem güncellemesi beklemek yerine, telefon üreticileri yazılım hazır olur olmaz Play Store üzerinden düzeltmeler yapabilirler. Dosya tarayıcısını, başlatıcısını ve diğer birçok uygulamayı izleyen Xiaomi’nin Takvimi artık Mağaza’da da mevcut.

Sürüm 12.0.0.3, Play Store’da görünen uygulamanın ilk derlemesidir ve şimdi Xiaomi cihazları için kullanılabilir olmalıdır. Dosya tarayıcısının aksine, bu sürüm yalnızca Xiaomi telefonları içindir, bu nedenle başka bir şey kullanıyorsanız, Google Play’den indiremezsiniz. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu