Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Bir Sonraki Katlanabilir Telefon Galaxy Bloom Olarak Adlandırılacak

Samsung kısa süre önce şirketin bir sonraki etkinliğinin önümüzdeki 11 Şubat’ta yapılacağını duyurdu.

Etkinlik sırasında Samsung‘un en yeni Galaxy S20 ailesi ve gelecek neslin katlanabilir telefonunu açıklaması bekleniyor.


Yaklaşan katlanabilir akıllı telefonun ilk olarak Galaxy Fold 2 olarak bilindiğine inanılıyordu. Ancak, bu yanlış görünüyor. Kore’de ortaya çıkan yeni bir rapora göre, cihaz Galaxy Bloom olarak bilinecek.

Rapora göre, Samsung‘un BT ve Mobil İletişim bölümünün Başkanı ve CEO’su DJ Koh, yakın zamanda CES 2020 sırasında ortaklar ve taşıyıcı müşterilerle gizli toplantılar düzenledi.

Samsung Bir Sonraki Katlanabilir Telefon Galaxy Bloom Olarak Adlandırılacak

Galaxy Bloom mu geliyor?

Toplantılar sırasında DJ Koh’un sunum slaytında bir sonraki katlanabilir telefonun adını açıkladığı bildirildi.

Aynı raporda, cihazın Koreli şirketin neden “Fold 2” yerine neden “Bloom” olarak adlandırmaya karar verdiğini açıklayan daha genç kadınlara yönelik hazırlandığını da iddia etti. Görünüşe göre, Galaxy Bloom tasarımı Lancome’un kompakt modelinden de ilham aldı.

Bunun yanı sıra, yeni Galaxy “S” serisinin “S11” yerine “S20” olarak bilineceği de doğrulandı. İlk dizisi Galaxy S20, Galaxy S20 + ve Galaxy S20 Ultra dahil üç cihazdan oluşacak. Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Akıllı Telefon Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu