Xiaomi Mi Band 4 Yolda!

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band ailesinin yeni üyesi olacak olan Xiaomi Mi Band 4 hakkında açıklamalar gelmeye başladı.

Dünyanın önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Çinli Xiaomi‘nin yoğun ilgi gören Mi Band akıllı bileklik serisine yeni bir halka daha ekleniyor. Xiaomi, Mi Band modelleri ile gayet yüksek satış miktarlarına ulaşmıştı.

Fiyat/performans akıllı bilekliklerden biri olan bileklik serisi ülkemizde de en çok satılanlar arasında bulunuyor. Hatta Xiaomi Mi Band 2 zamanında firmanın en çok satan ürünlerinden biri olmayı başarmıştı. Rekor satış rakamlarına ulaşan Mi Band serisi popülerliğini koruyor.

Xiaomi Mi Band 4 modeli 2019’da geliyor!

Xiaomi yönetiminden gelen açıklamaya göre Mi Band 4 modelinin bu yıl içerisinde dünya genelinde satışa sunulacağını belirten şirket, akıllı bileklik pazarının hızla büyümesinibeklediklerini de aktardı. Xiaomi, ayrıca şu an satışta olan Mi Band 3 modelinin hala çok iyi sattığını söyledi.

Anlayacağınız Xiaomi şirketi Mi Band 4 için acele etmiyor ancak geliştirmelere başladıklarını söylendi. Bakalım yeni çıkmış ve çıkacak Xiaomi Mi Band modelleri önceki model Mi Band 2 modellerini satış rakamları konusunda geçebilecekler mi? Xiaomi, Mi Band 4 lansmanı tahminen son çeyreklere doğru erteleyecektir.

Xiaomi Mi Band 4 Yolda! Giyilebilir Teknoloji Haberleri Xiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Band 4 özellikleri nasıl olacak?

Xiaomi Mi Band 4‘ün hangi özelliklerle satışa sunulacağı henüz belirsizliğini koruyor; ancak Mi Band 3’ün özelliklerini önce hatırlayalım isterseniz: 128×80 piksel OLED ekran kullanan Mi Band 3, 110 mAh batarya kullanıyor. Bluetooth 4.2 bağlantısına sahip olan cihaz, her türlü egzersizi kayıt altına alabildiği gibi, gelen çağrıları da anında ekranda görebiliyor veya alarmın kapatılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Mi Band 2’de yoğun olarak şikayet edilen bir nokta vardı ki o da kayışın çok kolay bir şekilde bilekten çıkması. Bu sorunu Mi Band 3 serisinde düzelten marka, Türkiye’de de bu ürüne yoğun ilgi olduğunun farkında.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı