Tiktok Takipçi Satın Al

THANKO’nun Çalar Saatli Yeni Uyku Maskesi Uyandırmak için Hafif Titreşimler Kullanıyor!

THANKO, bazen saçma olmaya sınır veren ilginç ürünler ürettiği bilinen bir Japon şirketidir. Üreticinin en yeni ürünü, çalar saat olarak ikiye katlanan bir uyku maskesidir.

THANKO Uyku Maskesi sıradan bir uyku maskesi gibi görünebilir, ancak birkaç püf noktası vardır. Sadece uyumana yardımcı olmaz, aynı zamanda etrafındaki diğer insanları rahatsız etmeden seni uyandırabilir.


Üründe sizi hafifçe uyandırmak için doğal ışığı simüle eden yerleşik LED’ler bulunmaktadır. Bunun yerine maskenin titremesini de sağlayabilirsiniz. Sizi uykudan uyandırmak için hem ışığı hem de titreşimi kullanma seçeneği bile var. İşin iyi yanı sizden farklı bir uyanma zamanı geçirirse, uyku partnerinizin rahatsız edilmeyeceğidir.

THANKO’nun Çalar Saatli Yeni Uyku Maskesi Uyandırmak için Hafif Titreşimler Kullanıyor!

Alarmları ayarlamak için size eşlik eden bir uygulama var ve sizi uyandırmak için hangi yöntemi istediğinizi seçeceksiniz. Bu uygulama aynı zamanda uyku maskesinin pil ömrünü kontrol etmenizi de sağlar. THANKO, uyku maskesinin USB üzerinden şarj olan 400mAh bir bataryaya sahip olduğunu söylüyor. Sağlanan bir görüntü, bir güç bankası kullanarak bile şarj edebileceğinizi gösterir. Tek bir dolum 30 güne kadar kullanım ömrü sağlıyor.

THANKO Uyku Maskesi 7380 JPY fiyat etiketine sahiptir (~ ¥ 480 / $ 68). Uygulama, iOS 8.0 ve üstü işletim sistemli iOS cihazları ve Android 4.2 ve üstünü çalıştıran Android cihazlar ile çalışır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu