THANKO’nun Çalar Saatli Yeni Uyku Maskesi Uyandırmak için Hafif Titreşimler Kullanıyor! - TeknoDiot.com

THANKO’nun Çalar Saatli Yeni Uyku Maskesi Uyandırmak için Hafif Titreşimler Kullanıyor!

Abone Ol 

THANKO, bazen saçma olmaya sınır veren ilginç ürünler ürettiği bilinen bir Japon şirketidir. Üreticinin en yeni ürünü, çalar saat olarak ikiye katlanan bir uyku maskesidir.

THANKO Uyku Maskesi sıradan bir uyku maskesi gibi görünebilir, ancak birkaç püf noktası vardır. Sadece uyumana yardımcı olmaz, aynı zamanda etrafındaki diğer insanları rahatsız etmeden seni uyandırabilir.

Üründe sizi hafifçe uyandırmak için doğal ışığı simüle eden yerleşik LED’ler bulunmaktadır. Bunun yerine maskenin titremesini de sağlayabilirsiniz. Sizi uykudan uyandırmak için hem ışığı hem de titreşimi kullanma seçeneği bile var. İşin iyi yanı sizden farklı bir uyanma zamanı geçirirse, uyku partnerinizin rahatsız edilmeyeceğidir.

THANKO’nun Çalar Saatli Yeni Uyku Maskesi Uyandırmak için Hafif Titreşimler Kullanıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Alarmları ayarlamak için size eşlik eden bir uygulama var ve sizi uyandırmak için hangi yöntemi istediğinizi seçeceksiniz. Bu uygulama aynı zamanda uyku maskesinin pil ömrünü kontrol etmenizi de sağlar. THANKO, uyku maskesinin USB üzerinden şarj olan 400mAh bir bataryaya sahip olduğunu söylüyor. Sağlanan bir görüntü, bir güç bankası kullanarak bile şarj edebileceğinizi gösterir. Tek bir dolum 30 güne kadar kullanım ömrü sağlıyor.

THANKO Uyku Maskesi 7380 JPY fiyat etiketine sahiptir (~ ¥ 480 / $ 68). Uygulama, iOS 8.0 ve üstü işletim sistemli iOS cihazları ve Android 4.2 ve üstünü çalıştıran Android cihazlar ile çalışır.

Göz atın:   Samsung, Galaxy S20 Ultra Ekranındaki Yeşil Ekran Sorununu Çözüme Kavuşturdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu