bayigram.com

Xiaomi Mi Band 4 Tasarımı Sızdı

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band ailesinin yeni üyesi olacak olan Xiaomi Mi Band 4 tasarımı sızdırıldı.

Mi Band 4, Xiaomi’nin sıradaki akıllı bileklik üyesi. Bluetooth sertifikasını aldıktan sonra epeyce zaman ortalarda olmayan Xiaomi Mi Band 4  bu sefer yüzünü gösterdi.


Sızdırılan görseller, Mi Band 4’ün onaylandığı Tayvan’ın NCC’sine ait. Dördüncü jenerasyon Mi Band, çevresinde kalın çerçeveli dikdörtgen bir ekrana ve onu saran kavisli bir cama sahip olacak.

Ekranın altında, Mi Band 3’ten girintili olanın yerini alan dairesel bir halo kapasitif düğme mevcut. Kalp atış hızı sensörü yine bulunuyor ancak daha da geliştirilmiş olabilirXiaomi Mi Band 4 Tasarımı Sızdı

İLGİLİ İÇERİK: Xiaomi, Mi A3 Modelleri İçin Kolları Sıvadı!

Bir diğer büyük değişiklik de şarj pimlerinin konumu. Mi Band 3 modelinde alt kısımda yer alıyordu. Ancak Xiaomi burada değişikliğe gitmiş görünüyor ki Xiaomi Mi Band 4 modelinde şarj pimleri cihazın arka kısmına konumlandırılmış.

Kablo, izleyicinin şarj etmek için içine oturduğu şekilde bir beşik gibi tasarlanmış durumda. Yani kılıfa takarcasına şarj edilecek şekilde ayarlanmış. Tabii Xiaomi Mi Band 3 şarj kablosu uyumu olmayacak.

Xiaomi Mi Band 4 Tasarımı Sızdı

Xiaomi Mi Band 4‘ün tasarımı değiştiğinde, muhtemelen Mi Band 3’ün kayışlarıyla da çalışmayacak. Mi Band 4 daha büyük bir batarya ile gelecek. Görsellerden biri cihazın sökülmüş olduğunu ve pilin üzerindeki işaretlerin 135mAh kapasiteye sahip olduğunu açıklıyor.

Tabii ayrıca Xiaomi Mi Band 3 modelinde de yapıldığı gibi Xiaomi Mi Band 4 modelinin de ayrıca NFC sürümlü modeli de piyasada yer alacak. Xiaomi Mi Band 4’ün ne zaman tanıtılacağı ise henüz bilinmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu