teknodiot.com
   
     

Xiaomi, Mi A3 Modelleri İçin Kolları Sıvadı!

Xiaomi, Mi A3 Modelleri İçin Kolları Sıvadı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri Xiaomi Haberleri

Xiaomi şirketi, şu anda Pyxis, Bamboo_sprout ve Cosmos_sprout kodları altında olan üç yeni akıllı model üzerinde çalışıyor.

Her üç cihazda da parmak izi sensörleri bulunacaktır. Bu modellerden ikisi Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite olarak söylentiler arasından sızdırıldı.

GSM Arena’nın açıklığa kavuşturduğu gibi bamboo_sprout ve Cosmos_sprout modelleri, işletim sistemi Android One’ın “saf” sürümüne dayanarak çalışacak ve bu da pazara Mi A3 ve Mi A3 Lite isimleri altında duyurulacaklarını göstermekte.

Xiaomi, Mi A3 Modelleri İçin Kolları Sıvadı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri Xiaomi Haberleri

Xiaomi Mi A3 özellikleri

Ekrandaki parmak izi sensörüne ek olarak, sızıntıya göre Mi A3, 6.4 inç FullHD + ekran, Snapdragon 675 işlemci ve 6GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak.

Ön selfie kamerası 32 megapiksel çözünürlük çözünürlüğüne sahip olacak ve üç çekirdekli ultra geniş açılı mercek (Hi, Galaxy S10) ve 48 megapiksel kamera olacak.

Cihazın batarya 3300mAh kapasiteye sahip olacak ve 18W hızlı şarj için destek alacak. Xiaomi Mi A3 Lite’ın daha düşük çözünürlük ve daha düşük bütçeli işlemcili bir ekran alması bekleniyor. Bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Daha fazla teknoloji haberleri için https://bilgim.net/k/teknoloji sayfasını ziyaret edebilirsiniz.