Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Band 4 Hediye - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Band 4 Hediye

Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Band 4 Hediye

Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne özel Mi Band 4 hediye. Xiaomi, Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Mi Store’lardan yapılan seçili telefon alışverişlerine Mi Smart Band 4 hediye ediyor. 12-16 Şubat tarihleri arasında süren kampanyada aksesuarlarda ise yüzde 20’ye varan indirim uygulanıyor.

Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde Xiaomi, Redmi 8 ve Redmi 8A akıllı telefonları hariç olmak üzere tüm cep telefonu modellerinde yapılacak alımlara Mi Band 4 hediye ediyor. Piyasa değeri 199 TL seviyesinde olan bu akıllı bileklik, 135 mAh pil gücü ile 20 günden fazla kullanım süresi sunuyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, yetkili Mi Store’lardan 12-16 Şubat tarihlerinde yapacakları akıllı telefon alışverişlerinde bu bilekliğe ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyor.

Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Band 4 Hediye

Aksesuarlarda yüzde 20’ye varan indirim

Telefonların yanı sıra ekosistem ürünlerinde de yüzde 20’yi bulan indirimler de Sevgililer Günü kampanyası kapsamında tüketicilerle buluşuyor. Hava temizleyicisinden bluetooth hopörlerlere, kablosuz kulaklıktan taşınabilir şarj cihazına kadar farklı pek çok farklı ürün ve aksesuarda indirim uygulanıyor.

Sevgililer Günü kampanyasından yararlanmak isteyenler, Vadistanbul, Forum İstanbul, Akasya İstanbul, Optimum İstanbul, ANKAmall Ankara, İstanbul Marmara Park, İzmir Optimum, İstanbul Cevahir, İzmir Hilltown, İstanbul ÖzdilekPark, Canpark AVM ve Konya Kulesite’deki yetkili Mi Store’lara uğrayabilirler.

Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Band 4 Hediye

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Twitter’dan Kullanıcıları Sevindirecek Haber Geldi!

Buğra Noyan

LG’den Dünyada Bir İlk: Bir Milisaniye IPS Oyun Monitörü

Uğur Aydemir

PUBG’de Dev İndirim!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.