Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi A3, Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Aldı

Xiaomi’nin en son duyurduğu Android One platformuna ait Mi A3 için yeni Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Xiaomi, Mi A3 için yeni bir Android 10 güncellemesi yayınlandığını açıkladı. Xiaomi Mi A3 Android 10 güncellemesi.


Xiaomi, geçtiğimiz hafta Mi A3 modelleri için dağıtılan Android 10 güncellemesinde bazı sorunların olduğunu kabul etmişti ve güncellemeyi geri çekmişti. Xiaomi’den yeni bir duyuru geldi ve Xiaomi Mi A3 için yeni bir Android 10 güncellemesinin geleceğini haber verdi.

Xiaomi’nin 2019 yılında piyasaya sürdüğü Android One ile gelen Mi A3 geçen hafta Google’ın en son Android 10 güncellemesi almıştı, ancak şirket hataların bir sonucu olarak güncellemeyi geri almasıyla bu fazla sürmedi.

Yeni bir Android 10 güncellemesi aldı

Xiaomi Mi A3 dördüncü bir Android 10 güncellemesi aldı. Bununla birlikte parmak izi sorununu çözdü. Xiaomi’nin Mi A3 için Android 10 güncellemesi belki de uzun zamandır gördüğümüz en kötü güncellemedir.

Üç güncellemeden sonra, kullanıcılar şirketi üç kez de güncellemeleri geri almaya zorlayan bir süreç oldu. Dördüncü kez, Xiaomi Mi A3 kullanıcıları için Android 10 güncellemesini sunmaya başladı.

Güncelleme, V11.0.14.0.QFQMIXM sürüm numarası ile birlikte geliyor ve Mi A3 ünitelerinin Over-The-Air’e ulaşması bekleniyor. Bu nedenle, henüz güncellemeyi almadıysanız biraz sabırlı olmanızı öneririz. Güncelleme kademeli olarak yayılacaktır. Alternatif olarak, cihazınız için yeni bir güncelleme olup olmadığını sistem ayarından kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Mi A3, Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Aldı

Güncelleme, iptal edilen önceki güncellemelerin 1.33GB dosya boyutuna kıyasla sadece 32.69MB boyutunda fark edilir derecede daha düşüktür. Değişiklik günlüğü bazı eski özelliklerin kaldırıldığını ancak belirli özelliklerden bahsedilmediğini not eder.

Bazı yeni özellikler arasında sistem genelinde karanlık mod, hareketle gezinme ve gizlilik denetimleri yer alıyor. Bu yapının, telefonu alırken görünmeyen parmak izi sorununu da düzelttiği söyleniyor. Bu yeni güncellemenin herhangi bir sorunla karşılaşmayacağı umulmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu