Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 Pro 5G Orijinal Görselleri Yayınlandı!

Xiaomi Mi 9 Pro 5G resmi görüntüleri yayınlandı. Tekdüze renk ve hızlı şarj özelliğini detaylarıyla birlikte bu haberimizde paylaşacağız.

Xiaomi, 24 Eylül’de Çin’de Mi 9 Pro 5G’nin tanıtılacağı bir etkinlik düzenliyor. Bu telefon, Şubat ayında MWC’de tanıtılan Mi 9’un bir evrimi ve adından da anlaşılacağı gibi, 5G bağlantısını barındırıyor. Ayrıca 40W kablolu, 30W kablosuz (dünya rekoru) ve 10W ters kablosuz ile Snapdragon 855+ yonga seti ve çok yönlü çok hızlı bir şarj sistemine sahip.


Yeni şarj teknolojisi zaten resmi hale getirildi ve Xiaomi, Mi 9 Pro 5G’ye yönlendirildiğini onayladı. Şirket, aşağıda göreceğiniz telefonun resmi görüntülerini, orijinal Mi 9’un alamadığı yeni bir beyaz renkte çıkardı.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G Orijinal Görselleri Yayınlandı!

Çin’in en büyük sanal elektronik marketlerden biri olan JD.com, cihaz için şimdiden rezervasyon alıyor. Geçmiş söylentilere göre, Mi 9 Pro 5G, orijinal Mi 9 ile aynı ekrana ve iki diğerinin yanında bulunan 48 MP ana arka kameraya sahip olacak fakat bunun Mi 9’daki ile aynı olup olmayacağı belli değil.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G Orijinal Görselleri Yayınlandı!

4.000 mAh batarya sadece 30 dakikada 30W kablosuz şarj cihazı ile tam olarak şarj olurken,% 0 ile% 50 arasında gitmek için 25 dakika gerekir. Xiaomi CEO’su Lei Jun’a göre kablolu şarj, pili sadece 48 dakikada% 0’dan% 100’e çıkaracak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu