Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı! - TeknoDiot.com

Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Abone Ol 

Her ne kadar Huawei, ABD Varlık Listesine eklenmesinin ardından zorlu bir çıkmaza girmiş olsa da bu, Çinli akıllı telefon üreticisinin güncelleme vaatlerini sürdürmesini engellemiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Çeşitli raporlara göre, merakla beklenen EMUI 10 güncellemesi, Hollanda’daki Mate 20 Pro cihazlarına sunuldu. Yapı numarası 10.0.0.136 ile birlikte gelen bu güncelleme, tüm Android 10 ürünlerini ve Eylül 2019 güvenlik yamasını Mate 30 Pro’ya da getirecek.

Fazla Depolama Alanı Kaplayacak!

Güncellemenin 4.4GB’den daha ağır bir dosya boyutu taşıdığını belirtmemizde fayda var bu nedenle, güncelleme işlemine başlamadan önce Wi-Fi’ye bağlı olduğunuzdan emin olun. Diğer birçok OTA güncellemesine benzer şekilde, geçerli EMUI 10 güncellemesi de birkaç aşamada gerçekleştirilecektir, bu nedenle bazı pazarlar daha sonraki tarihlerinde aynı güncellemeyi alabilir.

Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Mate 20 Pro’dan sonra, Mate 20, Mate 20 X (4G) ve Mate 20 RS Porsche Design dahil olmak üzere Mate 20 serisindeki diğer akıllı telefonların da EMUI 10 ödülü kazanma sıralamasında olmasını bekliyoruz.

Göz atın:   Honor V30 Geekbench Sonuçları Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL