TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Her ne kadar Huawei, ABD Varlık Listesine eklenmesinin ardından zorlu bir çıkmaza girmiş olsa da bu, Çinli akıllı telefon üreticisinin güncelleme vaatlerini sürdürmesini engellemiyor.

Çeşitli raporlara göre, merakla beklenen EMUI 10 güncellemesi, Hollanda’daki Mate 20 Pro cihazlarına sunuldu. Yapı numarası 10.0.0.136 ile birlikte gelen bu güncelleme, tüm Android 10 ürünlerini ve Eylül 2019 güvenlik yamasını Mate 30 Pro’ya da getirecek.

Fazla Depolama Alanı Kaplayacak!

Güncellemenin 4.4GB’den daha ağır bir dosya boyutu taşıdığını belirtmemizde fayda var bu nedenle, güncelleme işlemine başlamadan önce Wi-Fi’ye bağlı olduğunuzdan emin olun. Diğer birçok OTA güncellemesine benzer şekilde, geçerli EMUI 10 güncellemesi de birkaç aşamada gerçekleştirilecektir, bu nedenle bazı pazarlar daha sonraki tarihlerinde aynı güncellemeyi alabilir.

Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Mate 20 Pro’dan sonra, Mate 20, Mate 20 X (4G) ve Mate 20 RS Porsche Design dahil olmak üzere Mate 20 serisindeki diğer akıllı telefonların da EMUI 10 ödülü kazanma sıralamasında olmasını bekliyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Neredeyse Tamamen Ekrandan Oluşan Lenovo Z5 Tanıtıldı

Buğra Noyan

Oppo Reno Ace Öne Çıkan Önemli Özellikleri!

Yusuf Karcılar

OHA Diyorum Filminin Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.