Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Mi Mix 5G 24 Eylül’de Geliyor!

Bir süredir Mi 9 Prove Mi Mix 4 üzerinde çalışan Xiaomi, yeni modellerinin 24 Eylül’de düzenleyeceği lansmanda  tanıtacak.

Sertifika listeleri ve Xiaomi’nin kendi onayları arasında, Xiaomi Mi 9 Pro 5G’nin bu yılın Eylül ayında geleceğini zaten biliyoruz. Şirket ayrıca, Mi Mix telefonunu yılın ikinci yarısında çıkarmaya meyilliydi.


Firma Weibo’da 24 Eylül’de bir etkinliği duyurduğu için Xiaomi odaklı bir Eylül ayı bekleyebiliriz. Etkinlik Mi 9 Pro 5G’ye ve Xiaomi Mi Mix 5G cihazlarının yanı sıra yeni bir Mi TV duyurulması bekleniyor.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Mi Mix 5G 24 Eylül'de Geliyor!

Bazı Mi 9 Pro 5G özelliklerine  TENAA ve Xiaomi’nin izniyle bakıyoruz. Şirket daha önce, teknolojinin 65 dakika içinde 4.000 mAh’lik bir pili şarj edebileceğini söyleyerek 30W kablosuz şarjı paketleyeceğini onayladı.

Bu arada 5G özellikli bir Mi 9’a benzeyen bir telefonun TENAA listesi 4.000mAh batarya, Snapdragon 855 Plus işlemci ve 48MP üçlü arka kamera kurulumunu sahip telefonu doğruladılar.

Ancak söz konusu Mi Mix konsept cihazı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Bu Mi Mix 4’ün temeli olabilir,  Xiaomi daha önce 40W’lık şarjı test ettiğini ve 108MP sensörlü bir telefon olduğunu da onayladı. “Yakında geliyor.” Mi Mix cihazı bu özelliklerden birine veya ikisine sahip olursa çokta şaşırmayız.

Ayrıca, Xiaomi Mi Mix 2S’inin kablosuz şarjlı ilk telefon olduğunu biliyoruz. Mi Mix 3 ise 10W şarj sağlamak için anten çevresini genişletti. Dolayısıyla bu trendin devam etmesi durumunda bir tür kablosuz şarj işlemi de bir özellik olacak.

Miomi Pro ve Mi 9 Pro 5G, Xiaomi’nin Weibo yayınında MIUI 11’in ve yeni bir Mi TV’nin de göründüğü gibi etkinlikte beklenebilecek tek şey olmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu