Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 Pro 5G Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Xiaomi, yeni cihazını 24 Eylül’de yapacağı etkinlikle Mi ailesine katılacak olan telefon Mi 9 Pro 5G hakkında bilmeniz gereken bazı özellikleri haberimizde toparladık.

Xiaomi’nin Mi 9 serisi, Mi serisi şirket tarihinin muhtemelen en büyüğü. Yılın ilk çeyreğinde, Xiaomi Mi 9, Mi 9 Şeffaf Sürüm ve Mi 9 SE’yi piyasaya sürdü. Ardından Haziran ayında Ağustos ayında Mi 9T ve ardından Mi 9T Pro ile devam etti. Daha geçen hafta Mi 9 Lite’ı duyurdu. Ancak Xiaomi Mi 9 Pro 5G’yi 24 Eylül’deki bir etkinlikte açıklayacağı için seriyi henüz bitirmedi.

Dizayn


Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Mi 9’un tasarımını koruyacak. Dikey olarak ve sol tarafta üçlü arka kameralara sahip olacak. Cep telefonunda ön tarafta, 6.39 inçlik ekran ve Mi 9’da bulunan su damlası çentiği de kalacak. Mi 9 ailesinin yeni üyesi Mi A3’ün Beyazdan Fazlası modeline benzeyen yeni bir beyaz renk seçeneğiyle gelecek.

Yeni Özellikler

Ana güncellemeler aslında Mi 9 Pro 5G’nin içinde. İlk önce yeni Snapdragon 855 Plus işlemci ile gelecek. Ayrıca Mi 9 Transparent Edition gibi 12GB RAM ile gelecektir, 512 GB kadar depolama alanı yükseltmesi sağlanması planlanıyor.

Mi 9 Pro 5G, Mi 9’unkinden daha büyük bir (4000mAh) pil kapasitesine sahip olacak. Ayrıca Mi 9’la başlatılan 27W Mi Turbo Kablolu Şarj’dan önemli bir destek olan 40W kablolu şarjı da destekleyecek. Kablosuz Şarjı da destekleyecek olan Mi 9 Pro 5G 30W olacaktır. Mi 9 Pro 5G, 10W ters kablosuz şarjı da destekleyecektir. Bu, Mi MIX 3 ve diğer birçok telefonun kablosuz şarj hızıdır.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Onaylanan başka bir özellik, daha büyük bir soğutma alanına sahip olan ve daha verimli olan VLC sıvı soğutmasıdır. Xiaomi ayrıca, Mi 9 Pro 5G’nin daha iyi dokunsal geri bildirim için enine doğrusal bir motora sahip olacağını doğruladı. 16’nınci Pro amiral gemisi Meizu’nun yeni mEngine 3.0 da dahil olmak üzere rakiplerinin en iyi olması olasılığı vardır.

Fiyat

Mi 9 Pro 5G’nin fiyatı hala bilinmiyor ancak Xiaomi bunu rekabetçi bir şekilde fiyatlandırmak isteyecek. 12GB RAM ve 256GB depolama alanli Vivo iQOO Pro 5G yaklaşık 634 $ fiyat etiketiyle sahalara çıkacak. Yaklaşık 535 $ fiyatı olan 8 GB + 128 GB sürümüne sahiptir. Eğer Xiaomi iQOO Pro’yu yenmek isterse, o zaman Mi 9 Pro 5G’sini 12GB RAM iQOO Pro 5G ile aynı fiyat etiketinde fiyatlandırmak zorunda kalacak. Ayrıca, iQOO Pro 5G’nin baz modeliyle rekabet edebilecek daha az RAM ve depolama seçeneğine sahip bir varyantı serbest bırakmak zorunda kalacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu