TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi Mi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 9 modeli için kollar sıvanmış durumda. Xiaomi yeni cihazını 20 Şubat 2019 tarihinde tanıtılacak.

Xiaomi Mi 9 amiral gemisi 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı açıklandı Yine, bir başka resmi ipucu bugün Xiaomi Mi 9’un bu ay içerisinde duyurulacağı yönünde. Bir Weibo kullanıcısı, Xiaomi’nin Şubat ayında Mi 9’u lanse edeceği hakkında resmi Weibo hesabına sordu ve kullanıcıdan “evet” cevabı geldi. Aşağıda konun geçtiği konuşmalar Çince olarak paylaşıldı.

Singapur’dan IMDA sertifika kuruluşu, Xiaomi Mi 9’un M1902F1G model numarasına sahip Xiaomi telefonunu yakın zamanda onayladı. Bu, 3C tarafından Ocak ayında onaylanan M1902F1A ve M190F1T modellerinin Çin’e giden Xiaomi Mi 9 varyantları olabileceğini gösteriyor. 3C listesi, telefonun 27W hızlı şarj için destek taşıyacağını onaylamıştı.

Xiaomi Mi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

M1902F1A ve M190F1T modelleri de TENAA’dan sertifika aldı. Ancak, onların TENAA listeleri herhangi bir özellikleri hakkında detay içermemekte. Xiaomi Mi 9’u çevreleyen söylentiler, Mi 9’un su damlası tarzı çentikli bir ekranla geleceğini açıklandı. Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM ile geleceği söz konusu edilmekte. Üçlü arka kamera düzenine sahip olacak ilk Xiaomi akıllı telefon olarak görülebilir. Ayrıca, geniş alanlı ekran parmak izi kilit açma teknolojisine sahip olması beklenir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Nova 5T Türkiye’de Satışta!

Hüseyin Ceylan

Anket Doldurarak Para Kazanmak İster Misiniz?

Buğra Noyan

Samsung Galaxy M21 Özellikleri Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.