Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 9 modeli için kollar sıvanmış durumda. Xiaomi yeni cihazını 20 Şubat 2019 tarihinde tanıtılacak.

Xiaomi Mi 9 amiral gemisi 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı açıklandı Yine, bir başka resmi ipucu bugün Xiaomi Mi 9’un bu ay içerisinde duyurulacağı yönünde. Bir Weibo kullanıcısı, Xiaomi’nin Şubat ayında Mi 9’u lanse edeceği hakkında resmi Weibo hesabına sordu ve kullanıcıdan “evet” cevabı geldi. Aşağıda konun geçtiği konuşmalar Çince olarak paylaşıldı.


Singapur’dan IMDA sertifika kuruluşu, Xiaomi Mi 9’un M1902F1G model numarasına sahip Xiaomi telefonunu yakın zamanda onayladı. Bu, 3C tarafından Ocak ayında onaylanan M1902F1A ve M190F1T modellerinin Çin’e giden Xiaomi Mi 9 varyantları olabileceğini gösteriyor. 3C listesi, telefonun 27W hızlı şarj için destek taşıyacağını onaylamıştı.

Xiaomi Mi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

M1902F1A ve M190F1T modelleri de TENAA’dan sertifika aldı. Ancak, onların TENAA listeleri herhangi bir özellikleri hakkında detay içermemekte. Xiaomi Mi 9’u çevreleyen söylentiler, Mi 9’un su damlası tarzı çentikli bir ekranla geleceğini açıklandı. Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM ile geleceği söz konusu edilmekte. Üçlü arka kamera düzenine sahip olacak ilk Xiaomi akıllı telefon olarak görülebilir. Ayrıca, geniş alanlı ekran parmak izi kilit açma teknolojisine sahip olması beklenir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu