Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 10’un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 çalışır halde görüntülendi, delikli ekran, dörtlü kamera kurulumu ve daha fazlasını gösteren yeni görselleri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10, Snapdragon 865 işlemci ve 108MP kamera gibi özellikleri içerisinde barındıracak akıllı telefonu olacak. Xiaomi Mi 10 tasarımı nasıl olacak? Xiaomi Mi 10 özellikleri neler?


Xiaomi Mi 10‘un bu yıl 10. yılını kutladığı için şirketten gelecek en önemli amiral gemisi telefonlarından biri olması bekleniyor. Mi 10‘un Şubat ayında MWC 2020‘de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Lansmanının öncesinde bizimle Mi 10’un bazı canlı görüntüleri tekrardan ortaya çıktı. Görüntünün gerçek doğruluğu hakkında somut bir onay almak zor olsa da, Mi 10’da şimdiye kadar görülen diğer tüm görüntülerle ve renderlarla hizalanıyor .

Xiaomi Mi 10‘un uygulamalı görüntülerine bakarak, akıllı telefonun önü, sol üst köşede bir delik deliği kesimi ve kenarları kıvrımlı olarak çok ince çerçeveler sergiliyor gibi görünüyor. Canlı görüntüde görülen arabirim, ürün yazılımı sürümü olarak ‘MIUI 11.0.2’yi belirtir ve Xiaomi’nin özel arabiriminin en son sürümünü çalıştırdığını gösterir.

Xiaomi Mi 10 yeni görselleri ortaya çıktı

Xiaomi Mi 10'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Yine de, her şey arkada tekdüze değil – genel oranlar bozulmamışken, arka panelin parlak gümüş gradyan boya işinde, doğaldan daha yapay olarak üretilmiş gibi görünen garip bir ışık yansıması var. Dörtlü kamera ünitesine sahip olması beklenen kamera modülü bile içe doğru bakar ve bundan çok fazla ayrıntı yapılamaz. Alttaki Xiaomi markası da doğal olmayan bir şekilde yerleştirilmiş görünüyor. Tüm bunlar, Mi 10 canlı görüntülerinin muhtemelen sahte olduğuna ve bir avuç tuzla alınması gerektiğine inanmamıza neden oluyor.

Hiçbir şey yoksa, Xiaomi Mi 10 görüntüleri bize gerçek telefonun nasıl görünebileceği hakkında bir fikir verir. Mi 10’un en yeni Snapdragon 865 amiral gemisi işlemci ile birlikte gelen ilk amiral gemilerinden biri olması bekleniyor. Xiaomi Mi 10‘un çoğunlukla onaylanan diğer özellikleri ve özellikleri arasında arkada dörtlü kamera kurulumu, 5G bağlantısına sahip bazı varyantlar ve uzun boylu bir oran göstergesi yer alıyor. Canlı görüntü bu faktörlerin çoğunu doğrulasa da, Xiaomi gelecek ay Mi 10’u başlattığında bu görüntünün ne kadar doğru olduğunu görmek ilginç olacak.

Xiaomi Mi 10'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu