Xiaomi Mi Watch Privilege Edition Ertelendi! - TeknoDiot.com

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Saati Mi Watch Privilege Edition Ertelendi!

Abone Ol 

Akıllı saatlerin piyasaya sürülmesi hızla devam ederken Xiaomi Mi Watch Privilege Edition Şubat ayına ertelendi.

Xiaomi şirketi, Aralık ayında piyasaya sürülmesi beklenen akıllı saatlerinden biri olan Xiaomi Mi Watch Privilege Edition‘ın piyasaya sürülme planlarını değiştirdi. Üretici satışların başlamasını Şubat ayına erteledi ve “kullanıcı deneyimini” geliştirmek istediğini söyledi.

Xiaomi’nin akıllı saatleri ile durum geliştirildi. Mi Watch yakın zamanda pazara girdi. Hemen böyle bir pazar segmenti için düşük fiyat ve mükemmel özelliklere sahip müşterileri çekti. Kullanıcılar yeni ürünü almaya başladıktan sonra sorunlar keşfedildi.

Kullanıcılarının kullanımını büyük ölçüde karmaşıklaştıran birçok kusur, hata ve çökme buldu. Mi Watch Privilege Edition’ın akıllı saatlerinin daha pahalı versiyonunun daha önce planlandığı gibi Aralık ayında piyasaya sürülmeyeceğini bildirmeye başladı. Satışların başlamasının 2 ay erteleneceğine inanılıyordu.

Xiaomi'nin Yeni Akıllı Saati Mi Watch Privilege Edition Ertelendi!

Şimdi bu bilgi tamamen doğrulandı. Xiaomi, rahatsızlıktan dolayı müşterilerden özür dilediği ve yeni ürünlerin duyurulmasının Şubat ayına ertelendiğini belirtti. Bu karar, “kullanıcı deneyimini geliştirmek ve depolarda yeterli miktarda mal stokunu sağlamak” arzusuyla doğrulanmaktadır. İçerdekiler, Xiaomi’nin en azından akıllı saatin daha pahalı versiyonunda tüm temel hataları düzeltmeye karar verdiğini söylüyor. Mi Watch’ın gelecekteki Mi Watch Privilege Edition için ücretli bir test platformu olarak görev yaptığını düşünenler de var. Son olarak akıllı saatler ile ilgili haberlere giyilebilir teknoloji haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Microsoft, İki Çalışanına Corona Virüs Teşhisi Konulduğunu Doğruladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu