Tiktok Takipçi Satın Al

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition modeli şirket tarafından fotoğrafları paylaşıldı.

Çinli üretim devi Xiaomi son zamanlarda Xiaomi Mi 10 serisini piyasaya sürdü. Bununla birlikte, eksik olan ve gerçekten kaçırılmayan bir şey transparan bir arka planı olan “Explorer Edition”dır.


Xiaomi Mi 8’den başlayarak, Xiaomi iki ardışık nesil için transparan bir versiyon başlattı. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Xiaomi Mi 9 Premier Edition, vb. gibi Xiaomi Mi 10’un bu nesli transparan bir gövde sağlamaz. Ancak, Xiaomi Pazarlama Departmanı son zamanlarda Xiaomi Mi 10’un transparan bir versiyonunun görüntüsünü yayınladı.

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition fotoğrafları yayınlandı

Fotoğrafların piyasaya sürülmesinden sonra, birçok Xiaomi hayranı Mi 10 transparan sürümünün piyasaya sürülmesini istiyor. Bu, bazı kullanıcıların muhtemelen transparan sürüm için normal Mi 10’larını değiştirmeye istekli oldukları anlamına gelir. 

Bu saydam versiyonda kamera, flaş, pil ve kablosuz şarj bobini açıkça gösteriliyor. Ayrıca tüm anakartı kaplayan çift katmanlı termal iletken grafiti de gösterir. Xiaomi transparan versiyonun özelliklerine ve tasarımına dair detay vermedi, ancak cihazın Mi 10 serisinin diğer üyeleriyle aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. Şirket, telefonun fiyatlandırma ve pazar hedeflerini de henüz açıklamadı.

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Transparan Tasarımlı Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu