Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Lenovo’nun Üst Düzey Yöneticisini Kadrosuna Kattı!

Blogunda Xiaomi başkanı Lei Jun, Lenovo üst yöneticisi Chang Cheng’in şimdi yeni akıllı telefonlar planlamaktan sorumlu Xiaomi Group’un başkan yardımcısı olarak çalışmaya başladığını söyledi ayrıca ortak bir fotoğraf yayınladı.

Bu arada 2019 Ocak ayında, iflas şirketi Gionee, Liu Weibing’in eski başkanı Redmi markasının başı olarak devraldı. Böylece, iki yıl boyunca, Xiaomi’nin personeli iki güçlü yönetici tarafından güçlendirildi.

Xiaomi Lenovo'nun Üst Düzey Yöneticisini Kadrosuna Kattı!


Chang Cheng, 2000 yılında Lenovo’da dizüstü bilgisayarların Ar-Ge departmanı müdürü olarak çalışmaya başladı ancak zaten 2011 yılında Lenovo Group başkan yardımcılığına terfi etti. 2015 yılında Zuk markasının CEO’su oldu. Birçok kaynağa göre, 31 Aralık’ta Chang Cheng, aileye zaman bırakmayan ağır yük nedeniyle Lenovo’dan ayrıldığını duyurdu ve zaten 1 Ocak’ta Xiaomi’nin başkan yardımcısı oldu. Muhtemelen ikincisinde daha serbest bir program teklif edildi. Lenovo ile ilişkilerin tamamen kopmadığı da biliniyor: Chang Cheng, Lenovo Mobil danışmanı olarak da çalışmaya devam edecek.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için Xiaomi Haberleri kategorisini takip edebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu