Twitch Yenilenmiş Bir Görünüm Kazanıyor!

Twitch, bu yıl Kuzey Amerika’daki Twitchcon’dan önce yeni bir görünüm kazanıyor. Site, markasına yeni bir logo, yeni mor renk ve yeni yazı tipi getiriyor.

Şirketin yönetici yaratıcı direktörü Byron Phillipson “Yeni tasarım üzerinde bir yıldır çalışırdığını.” söyledi. Takım derinleşti, devam etti, Twitch’i neyin Twitch yaptığını araştırdı. Fikir, markayı geleceğe dönük hale getirmek ve yaratıcı topluluğunu daha iyi temsil etmekti. Phillipson, ”Bence önemli özellik, her şeyi yırtmamamız.” diyor. “Twitch birçok insan tarafından sevilen bir markadır ve topluluğumuza çok saygılı olmak istiyoruz.”

Yeni bir mor var, Moog synthesizer yazı tipine dayanan Roobert adlı yeni bir yazı tipi var, yaklaşık 20 yeni renk var. Amaçlanan etki, Twitch’in logosunun daha şık ve daha modern görünmesidir.

Twitch Yenilenmiş Bir Görünüm Kazanıyor!


AMD

Değişiklik, yeni bir sloganla geliyor “Zaten bizden birisiniz !” bu, hem yeni yaratıcıları, şirketin temel oyuncu kitlesi olmayan ve zaten platformda bulunan içeriğin çeşitliliğini sergileyen platforma hoş geldiniz demek.

Yeni görünüm, platformun dünyaya tanıtılması için en büyük isimlerden bazılarını içeren büyük bir reklam kampanyasıyla gerçekleşecek. Phillipson, şirketin içerik üreticileri aracılığıyla Twitch’e yeni insanlar getirmeyi planladığını söyledi. Bu yeniden tasarımın merkezinde görünüyor. Yeni bakış açısı, platformun topluluğunda odaklanarak insanları içine çekmek gibi görünüyor.

Araştırma sürecinde, şirket yeniden tasarlanmasına rehberlik edecek bir çerçeve belirlemeye çalıştı. Phillipson, “Misyonumuzda savaşmaya karar verdiğimiz canavar ilgisizlik korkusuydu” diyor. “Yaptığımız her şeyin platformumuzdaki insanların gerçekten kendilerini hissettirmiş gibi hissetmelerini sağlamaya hizmet etmek gerekiyor.”

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu