Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’den Corona Virüs Salgını İçin F95 Maskesi

Xiaomi, Corona Virüs salgınından dolayı özellikle çocuklar için F95 maskesini duyurdu.

Bugünün erken saatlerinde, Xiaomi Youpin platformu koruyucu bir solunum maskesi tanıttı. Yüz maskesi F95 olarak derecelendirilmiştir ve çocuklar için tasarlanmıştır. Nefes almak geleneksel yüz maskelerinden daha kolaydır ve Asyalılar için daha iyi bir uyum sağlar.


F95 yüz maskesi, bakterileri, virüsleri, PM2.5 partiküllerini, tozu ve daha fazlasını filtreleyebilir. Çocuk maskesi, 6 yaşın üzerindeki yaşlarda tasarlanmıştır ve her katta hava arıtılmış dört katmanlı bir filtreleme yapısı uygular.

Bu, PM2.5 partiküllerinin yaklaşık yüzde 95’ini kullanıcının etrafındaki havadan etkili bir şekilde temizler ve hatta kesiklerden kaynaklanan enfeksiyonu önlemek için bir nano bakteriyel kaplama ile birlikte gelir.

Corona Virüs Salgınına Xiaomi’den önlem!

Geleneksel yüz maskelerine kıyasla, F95 sertifikalı maskenin solunum direnci geleneksel KN95 standart maskeninkinden çok daha düşüktür. Bu nedenle, çocuklar veya genç yaştaki kullanıcılar için daha uygundur. Ayrıca, arkasındaki insanlar Çinli çocukların yüzlerini kaplayan 3D sızdırmazlık ile daha iyi uyum sağlamak için Asya yüz yapısını araştırırken yüz maskesi Asya yüzleri düşünülerek inşa edilmiştir.

Xiaomi'den Corona Virüs Salgını İçin F95 Maskesi

Yüz maskesinin kayışı da kullanıcı dostu olarak yapılmıştır ve cilt dostu elastik silikon malzemeye sahiptir. Malzeme aşınmayı kolaylaştırır ve kayış uzunluğunun da ayarlanmasını sağlar. Hava sirkülasyonu için maske, hava akışının soldan içeri ve sağdan dışarı dolaşımını sağlar.

Sol mavi, sağ kırmızı renktedir. Bu, havanın maskenin içine sıkışması için daha az yer bırakır ve daha düzgün nefes almayı sağlar. Yüz maskesinin her kısmı, değiştirilmesi gereken maskenin filtresi hariç, hafif bir deterjan kullanılarak temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Şu anda Xiaominin Youping platformunda çevrimiçi olarak mevcut ve 29 dolar fiyatla satılıyor.

Xiaomi'den Corona Virüs Salgını İçin F95 Maskesi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu