Xiaomi, Akıllı Elektrikli Battaniyeyi Tanıttı! - TeknoDiot.com

Xiaomi, Akıllı Elektrikli Battaniyeyi Tanıttı!

Abone Ol 

Xiaomi, kış ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Teknoloji devi, PMA elektrikli battaniyesini Youpin kitle fonlaması platformunun adı altında duyurdu.

Elektrikli battaniye, Xiaomi’nin ürünlerinin bildiği minimalist tasarıma ayak uyduruyor. İki versiyonda bir grafen versiyonu ve elektrikli bir ısıtma teli versiyonu bulunur. 24V’luk çok düşük voltajlı güç çıkışı kullanır ve kullanım için güvenlidir. Gerilim derecesi, 36V değerinden düşüktür ve bu da insan vücudunun hala mutlak olmasını sağlar.

Xiaomi, Akıllı Elektrikli Battaniyeyi Tanıttı!

Ayrıca, akıllı elektrikli battaniyenin sıcaklığı vücut sıcaklığıyla senkronize olarak dinamik bir seviyede tutan akıllı bir uyku modu vardır. Bu, kullanıcının kış boyunca sıcak kalmasını sağlar. İki boyutta mevcuttur; Tek kişilik 80 x 150cm ve Çift kişilik olarak adlandırılan 150x170cm olarak satışa sunulacak.

Elektrikli battaniye, XiaoAI ses asistanı aracılığıyla ve aynı zamanda MIJIA uygulamasıyla da kontrol edilebilir. Böylece ısıtılmış battaniyeyi uzaktan kontrol edebileceksiniz!

Xiaomi, Akıllı Elektrikli Battaniyeyi Tanıttı!

Tek kişilik 80cm x 150cm ebadında elektrikli battaniye için fiyat 28 $’dan başlıyor. Grafen ped sürümü 56 $ olarak fiyatlandırılmıştır. Büyük olan biraz daha pahalı. Ürünün 29 Kasım’da Çin’de nakliyeye başlaması bekleniyor. Çin dışına çıkıp çıkmayacağından emin değiliz.

 

Göz atın:   Xiaomi'nin Oyuncu Odaklı Akıllı Telefonu "Black Shark" Gözüktü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu