Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Microsoft, bugün Xbox One için Kasım 2019 Güncellemesini yayınlıyor.

Xbox One’ı kontrol etmek için asistanla veya uygulama ile bir cihaz kullanmanıza izin veren Google Asistan desteği geliyor. Google Asistan Xbox One‘da yayınlanmayacak, ancak oyunları, uygulamaları başlatmak, konsolu açıp kapatmak, videoları duraklatmak ve diğer işlemler için onu kullanabileceksiniz. Microsoft bu özelliği ilk olarak Eylül ayında test etmeye başlamıştı.

Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Microsoft, Google Asistan desteğinin yanı sıra, Kasım ayı güncellemesinde yeni oyuncu etiketi desteğini de uyguluyor. Bu , artık herhangi bir oyuncu etiketini seçebileceğiniz ve sonunda Discord veya Battle.net kullanımı gibi sayıları kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Bu ayki son büyük ekleme Xbox metin filtreleri. Microsoft, bu filtreleri geçen ay açıkladı ve Xbox Live platformunda toksisiteyi önlemek için tasarlandı. Dört yeni metin tabanlı filtreleme düzeyi olacaktır: Dost, Orta, Olgun ve Filtrelenmemiş. Güler yüzlü mod, tüm olası rahatsız edici mesajları filtrelemek için tasarlanmış en çocuk dostu seçenektir. Eğer Filtrelenmemiş’i seçerseniz, tıpkı Xbox Live mesajlaşma günümüzde çalıştığı gibi çalışır.

Yeni konsol güncellemesini hemen Xbox One’ın ayarlar bölümünden indirebilir veya önümüzdeki günlerde otomatik olarak uygulanmasını bekleyebilirsiniz.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!