TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Xbox Haberleri » Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Microsoft, bugün Xbox One için Kasım 2019 Güncellemesini yayınlıyor.

Xbox One’ı kontrol etmek için asistanla veya uygulama ile bir cihaz kullanmanıza izin veren Google Asistan desteği geliyor. Google Asistan Xbox One‘da yayınlanmayacak, ancak oyunları, uygulamaları başlatmak, konsolu açıp kapatmak, videoları duraklatmak ve diğer işlemler için onu kullanabileceksiniz. Microsoft bu özelliği ilk olarak Eylül ayında test etmeye başlamıştı.

Xbox One Kasım Güncelleştirmesi ve Yenilikler!

Microsoft, Google Asistan desteğinin yanı sıra, Kasım ayı güncellemesinde yeni oyuncu etiketi desteğini de uyguluyor. Bu , artık herhangi bir oyuncu etiketini seçebileceğiniz ve sonunda Discord veya Battle.net kullanımı gibi sayıları kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Bu ayki son büyük ekleme Xbox metin filtreleri. Microsoft, bu filtreleri geçen ay açıkladı ve Xbox Live platformunda toksisiteyi önlemek için tasarlandı. Dört yeni metin tabanlı filtreleme düzeyi olacaktır: Dost, Orta, Olgun ve Filtrelenmemiş. Güler yüzlü mod, tüm olası rahatsız edici mesajları filtrelemek için tasarlanmış en çocuk dostu seçenektir. Eğer Filtrelenmemiş’i seçerseniz, tıpkı Xbox Live mesajlaşma günümüzde çalıştığı gibi çalışır.

Yeni konsol güncellemesini hemen Xbox One’ın ayarlar bölümünden indirebilir veya önümüzdeki günlerde otomatik olarak uygulanmasını bekleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Android Pie Güncellemesi Alacak Üç HTC Modeli Belli Oldu

Buğra Noyan

Chrome Android Sürümünde Dikkat Çeken Yeni Özellik

Buğra Noyan

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginde Kartlar Yeniden Dağıtıldı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.