Tiktok Takipçi Satın Al

Lenovo’dan Ses Girişi ve Dil Çeviri Desteğine Sahip Akıllı Fare

Yenilikçi Çin teknoloji devi Lenovo, ses kontrolü özelliği olan akıllı bir fare olan yeni bir ürününü duyurdu.

Akıllı fare ses girişini, gerçek zamanlı çeviriyi ve ses kontrolünü destekler. Fare 299 yuan’da (43 dolar) fiyatlandırılıyor.


Lenovo akıllı fare, Çince başlangıç ​​Keda Xunfei’nin konuşma tanıma teknolojisini kullanıyor. Bu özellik, ses girişi, İngilizce çeviri, ses kontrolü ve diğer işlevleri elde etmenize yardımcı olabilir. Ses girişi Çince (Mandarin, Sichuan lehçesi, Henan lehçesi, Kanton dili) ve İngilizce dillerini desteklemektedir. Çeviri için, cihaz İngilizce çeviri, Çince> İngilizce, Fransızca, Japonca, Almanca ve diğer 26 dili desteklemektedir.

Akıllı farenin aynı zamanda Al bulut servis platformu aracılığıyla en son ağdaki sıcak kelimeleri ve bunlara karşılık gelen olayları otomatik olarak alma ve eş anlamlıları eş anlamlıları güncelleme işlevine sahip olduğu söyleniyor. Cihaz ayrıca tanıma doğruluğunu, uygulama alanını ve kontrol fonksiyonlarını sürekli olarak geliştirmek için kullanım sırasında derin öğrenme kullanır.

Lenovo'dan Ses Girişi ve Dil Çeviri Desteğine Sahip Akıllı Fare

Tercüme tarafında ise Çince’den İngilizce, Fransızca, Japonca ve Almanca dahil 26 dile çeviri yapılıyor. Yapay zekâ kullanıcıyı öğrenecek şekilde geliştirilmiş. Fare ayrıca bulut hizmeti üzerinden kelime dağarcığını ve bunlara karşılık gelen etkinlikleri sürekli geliştiriyor. Yine sözlük veri tabanını da güncelliyor.

110x61x32mm ölçülere sahip olan fare mavi ışık konumlama teknolojisini kullanıyor. Hemen tüm yüzeyleri algılıyor ve 600/1200/2400/4000 DPI şeklinde 4 kademe sunuyor. Lenovo akıllı fare 43$ gibi bir fiyat etiketine sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu