Tiktok Takipçi Satın Al

World of Warships Black Friday Avantajları Başlıyor

Oyuncular tarafından yılın en çok beklenen dönemi geliyor! Muhteşem Cuma avantajları, World of Warships evreninde de oyunculara birçok avantaj sağlayacak.


Oyuncular, standart kampanyaların yanı sıra farklı fırsatlarla yeni deneyimler sunmayı planlayan indirimler sayesinde premium gemiler gibi çeşitli ödüller kazanılabilecek.

Oyuncular, Muhteşem Cuma sayesinde birçok premium gemi ile World of Warships evrenindeki sulara yelken açma hakkı kazanacak. Fırsatlarda yer alacak gemiler ise Jean Bart B, Cossack B, Kaga B ve Atlanta B gemileri olacak. Bunlara ek olarak oyuncular, dört tane özel temalı komutan, dört yama, dört bayrak ve iki tür konteyner kazanma şansı yakalayacak.

World of Warships Black Friday Avantajları Başlıyor

Aynı zamanda oyuncular fırsatların yanı sıra Muhteşem Cuma görevlerini de yapabilecek. Muhteşem Cuma’ya özel gelen görevler sayesinde oyuncular yeni deneyimler kazanırken birçok özel ödül de kazanabilecek. Bu ödüller sayesinde gelişme şansı yakalayanlar, World of Warships’in derin sularında düşmanlarına karşı mücadeleye devam edebilecek. Daha fazla detay ise Muhteşem Cuma’nın ilerleyen günlerinde oyuncularla paylaşılacak.

Şu andan itibaren Prime Gaming oyuncuları, ödül olarak 1x Black Friday 2019 Premium konteyneri ve 20x Shadow Lurker kamuflajı veren özel bir savaş görevi için yelken açabilecek. Black Friday 2019 Premium konteynerinin içinde ise oyuncuları düşmanlarına karşı son derece günlendirecek içerikler bulunuyor. Bunlardan birkaçı ise birçok gemiye özel siyah kalıcı kamuflajın yanı sıra, 14 günlük World of Warships Premium Gaming üyeliği ve 1,250 doublons gibi ödülleri kapsıyor.

World of Warships Black Friday Avantajları Başlıyor

World of Warships: Legends Oyuncularına da Fırsatlar Sunuyor

Muhteşem Cuma fırsatlarının çoğu World of Warships: Legends’ı da kapsıyor. Konsol oyuncuları da birçok Premium gemiye sahip olma şansı yakalayacak. Muhteşem Cuma etkinliğine özel WoWS Legends’a oyunculara verilecek olan gemiler arasında Mutsu B, Indianapolis B, Atago B ve Blyskawica B yer alıyor. Aynı zamanda bu etkinlikle birlikte uzun zamandır oyunda yer almayan, eşsiz komutan Jerzy Świrski, derin sulardan gelerek oyuncularla buluşuyor. Bu fırsat sayesinde Blyskawica bir yıldan uzun bir süredir ilk defa ortaya çıkacak. Bu özel gemiler ise 30 Kasım 2020 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

World of Warships Black Friday Avantajları Başlıyor World of Warships Black Friday Avantajları Başlıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu