World of Warcraft - Visions of N’Zoth Yayında - TeknoDiot.com

World of Warcraft Yeni İçerik Güncellemesi Visions of N’Zoth Şimdi Yayında!

Abone Ol 

World of Warcraft Visions of N’Zoth yayında. Battle for Azeroth’un muhteşem finalinde bilinen son Kadim İlah N’Zoth ile yüzleşmeye hazır mısınız?

Blizzard Entertainment‘ın dünyaca ünlü oyunu World of Warcraft‘ın yeni içerik güncellemesi yayında. World of Warcraft, Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen bir MMORPG, yani devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. İlk olarak 1994 yılında çıkarılan Warcraft:Orcs & Humans oyunu ile tanıtılan Warcraft serisinin 4. oyunudur, ancak bu oyundan önceki oyunlar gerçek zamanlı strateji türündedir.

Alliance ve Horde’un savaş yorgunu kahramanları bir süredir N’Zoth’la yüzleşecekleri günü beklemekteydiler; nihayet o gün geldi çattı!

Kraliçe Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı’na düzenlenen seferin sonunda Azeroth’un bilinen son Kadim İlahı N’zath, hapsolduğu yerden kaçmayı başardı ve sonsuz çürümüşlüğünü yaymaya hazır!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

World of Warcraft Yeni İçerik Güncellemesi Visions of N’Zoth Şimdi Yayında!

An itibarıyla yayında olan Visions of N’Zoth ile Battle for Azeroth’un destansı hikayesi son buluyor. Bu yeni içerik güncellemesi N’zoth’un hüküm sürdüğü Ny’alotha diyarında geçen yeni bir baskın, Uldum’a ve Vale of Eternal Blossoms’a yönelik saldırılar, yaşam kalitesi değişiklikleri, Azeroth’un çarpık geleceğine dair korkunç tasavvurlar, yeni müttefik ırklar ve çok daha fazlasını içeriyor! Güncellemeyle gelen tüm yenilikleri incelemek için blog yazısna göz atabilirsiniz.

Göz atın:   Realme 55 inç 4K SLED TV Tanıtıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu