Tiktok Takipçi Satın Al

Windows PC’yi macOS’a Benzetin: Droptop Four

Windows PC‘yi macOS işletim sistemine benzetin! Droptop Four, Windows ve Rainmeter için popüler açılır uygulama başlatıcının dördüncü sürümüdür. Droptop Four, Windows 10 ile yeni özellikler, eklentiler, temalar ve geliştirilmiş uyumluluk getiriyor.

Droptop, kısayolları kolayca ekleyip kaldırmaya, yeniden adlandırmaya olanak tanıyan herhangi bir klasörden doğrudan dizin, dosya adı ve simge bilgilerini alarak uygulamalarınızı kaydırılabilir gruplar halinde kataloglamanıza olanak tanır. ve Windows aracılığıyla simge desteği. Standart Windows arabirimi aracılığıyla kısayol eklemek veya bir kısayolun simgesini yeniden adlandırmak, silmek veya değiştirmek için kısayollarınızı kolayca Droptop’ın klasörlerine sürükleyip bırakın.


Özellik ve seçenek bakımından zengin ayarlar menüsü, açılır menülerinizin görünümü ve işlevselliği üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Masaüstünüzün ve açılır menülerinizin görünümünü ve hissini değiştiren 22 hazır tema ve 1 özel tema arasından seçim yapın. Destekçi sürümü ile 300 farklı ana sayfa düğmesi simgesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Topluluk desteği sayesinde Droptop, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Arapça, Japonca ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok dilde mevcuttur…

Droptop, uygulamalarınıza her zaman hızlı ve kolay erişim sağlamak için pencerelerinizin üzerinde yüzen diğer birkaç işletim sisteminde bulunan menü çubuklarının davranışını taklit eder. Otomatik gizleme ve Yalnızca Masaüstü modları da mevcuttur. Droptop, doğrudan belirtilen herhangi bir klasörden dizin, dosya adı ve simge bilgilerini alarak uygulamalarınızı kaydırılabilir gruplar halinde kataloglamanıza olanak tanır ve Windows aracılığıyla kısayolları kolayca ekleyip kaldırmaya, yeniden adlandırmaya ve simge desteğine olanak tanır. Standart Windows arabirimi aracılığıyla kısayol eklemek veya bir kısayolun simgesini yeniden adlandırmak, silmek veya değiştirmek için kısayollarınızı kolayca Droptop’ın klasörlerine sürükleyip bırakın.

İlgili Makaleler

Droptop, Gmail gelen kutunuz, mevcut hava koşulları ve daha fazlası gibi öğelerin bildirimlerinin yanı sıra birçok gerekli işleve hızlı ve kolay erişim sağlayan 15 benzersiz uygulama ile önceden donanımlı olarak gelir…

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu