Windows 10'da Android Kullanıcılarını İlgilendiren Yeni Özellik - TeknoDiot.com

Windows 10’da Android Kullanıcılarını İlgilendiren Yeni Özellik

Abone Ol 

Windows 10’da bağlı bir Android akıllı telefondan fotoğrafları görüntülemek daha kolay olacaktır. Windows 10‘da ki Telefonunuz uygulamasında yeni bir özellik kazanıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Telefon uygulamanız Windows 10‘da 2018’in büyük Ekim güncellemesiyle birlikte ortaya çıkmıştı. Amacı, kullanıcının bir bilgisayara bağlı bir akıllı telefonla etkileşimini basitleştirmek ve genişletmekti.

Yakında, Telefonunuzda başka bir yararlı yenilik görünecektir. Microsoft’ta belirtildiği gibi, yeni işlev kullanıcıların isteklerine göre uygulanır.

Görünüşe göre, akıllı telefonun resim galerisine basitleştirilmiş erişim istediler. Bu nedenle, Telefonunuz akıllı telefonda çekilen son fotoğrafların galerisini otomatik olarak görüntüler. Dahası, galeri boyutu oldukça büyük, en az 2000 fotoğraf göstereceğinden bahsedildi.

İşlev, Android 7 ve daha yeni sürümleri çalıştıran herhangi bir Android akıllı telefonun yanı sıra Nisan 2018 güncellemesinin yüklü olduğu Windows 10 ile çalışacaktır.

Windows 10'da Android Kullanıcılarını İlgilendiren Yeni Özellik

Son olarak Windows işletim sistemi ile ilgili makalerimizi takip etmek için yazılım haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.”

 

Göz atın:   Kullanıcılar Windows 95'i Windows 10'dan Çok Daha Net Buluyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!