Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Başladı

Galaxy S10 serisinin ve Note 10 serisinin ardından Samsung, geçen yılki en önemli modeli olan Galaxy Note 9 ve S9 serileri için Android 10’a dayanan bir sonraki büyük UI güncellemesi olan One UI 2.0’ın beta sürümünü başlatmaya başladı.

Bu, küçültülmüş pop-up’lar ile temiz ve kullanımı kolay bir arayüz, görsel olarak rahat bir deneyim için yeni, daha akıllı düzen, gelişmiş Karanlık Mod, Odak Modu, Sezgisel Cihaz Bakımı menüsü ve daha fazlasını sunar.

Beta programına nasıl katılınır?

  • Samsung Members uygulamasını Galaxy Store’dan veya Google Play Store’dan indirin.
  • Giriş yaptıktan sonra, Bildirimler bölümüne gidin ve bir başvuru yapmak için “Bir Kullanıcı Arayüzü Beta Program Kaydı” seçeneğini seçin.
  • Kaydolduktan sonra, İndir ve yükle seçeneğini seçmek için Ayarlar’a ve ardından Yazılım güncelleme’ye gidin. Bu, yazılımın beta sürümünü güncellemesini ve yüklemesini sağlar.

Samsung Galaxy Note 9 N960FXXU4ZXK5 sürümündeki 1 adet Android 10 OneUI 2.0 güncellemesi yaklaşık 1.93GB boyutunda ve S9 OneUI 2.0 G965FXXU72SKD sürümünün güncellemesi 1.81GB boyutunda. Her ikisi de, Kasım 2019 için Android güvenlik yamasını içeriyor. Samsung, kararlı güncellemeyi ne zaman yapmayı planladığını söylemedi, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sunulması gerekiyordu.

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 İçin Android 10 Güncellemesi Başladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu