AMD

Oppo, Reno 3 Modeli İçin Kullanacağı İşlemciyi Açıkladı!

Reno 3 serisi 26 Aralık’ta Çin’de duyurulacak, Lansman Reno 3 ve Reno 3 Pro için olacak ve her ikisi de 5G orta seviye telefonları olacak.

OPPO, Reno 3 Pro’nun Snapdragon 765G işlemci tarafından destekleneceğini açıklasa da, Reno3’ün içindeki yonga seti hakkında hiçbir şey söylemedi. Şimdi OPPO tarafından hazırlanan bir sayfa sayesinde, Reno3’e güç sağlayan işlemcinin yanı sıra diğer bazı detayları da ortaya çıktı.

Sayfadaki bilgilere göre, Reno 3 MediaTek’in Dimensity 1000L 5G işlemci tarafından desteklenecek. MediaTek, MT6885 olarak da bilinen yonga setini henüz duyurmadı.

Dün, Reno 3 ait olan AnTuTu test sonucu internette ortaya çıktı ve cihazın, kendisine güç veren bir MT6885Z işlemcisi olduğunu gösterdi. Kıyaslama sonucu işlemcinin Mali-G77 GPU’ya sahip olduğunu gösterdi. Ayrıca Dimensity 1000 gibi Cortex-A77 işlemci çekirdeğine sahip olduğunu ancak daha düşük bir hızda olduğunu varsayıyoruz.

Oppo, Reno 3 Modeli İçin Kullanacağı İşlemciyi Açıkladı!

Sayfa ayrıca Reno 3’ün 7.96 milimetre kalınlığa sahip olduğunu ancak Reno 3 Pro ile aynı 4025mAh batarya kapasitesine sahip olup olmadığını göstermiyor.

Gördüğümüz bilgilere göre göre, Reno 3 selfie kamerası için su damlası çentikli AMOLED ekrana sahip olacak. Ayrıca 64 MP dörtlü arka kameralarla geleceğini ve ekranda parmak izi tarayıcısı olacağını biliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!