Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 10 Telefonlar İçin Android Kullanıcılarının Arama Yapmalarına İzin Veriyor!

Microsoft, Telefonunuz uygulamasına gün geçtikçe daha da akıllı hale geliyor işte Microsoft’un yaptığı bir yenilik daha.

Uygulama bildirimlere, SMS’e, fotoğraflara ve daha fazlasına erişmek için Android akıllı telefonunuzu Windows 10 PC’nize bağlamanızı sağlıyor. Samsung kullanıcıları, şirketin Microsoft ile ortaklığının bir sonucu olarak daha fazlasına erişim sağlıyor.


Samsung’un Galaxy Note 10’unda, Windows 10 PC’lerinde kullanıcıların ekranlarıyla etkileşimde bulunmalarını sağlayan Windows 10’a Link butonu bulunduruyor. Bu özellik Galaxy Note 10 kullanıcılarının Windows 10 cihazlarındaki tüm Android uygulamalarına ve içeriğine erişmelerini sağlıyor.

Bu yılın ilerleyen aylarında, Note 10 kullanıcıları Windows 10 PC’leri aracılığıyla telefon görüşmeleri alma ve  özelliğine de sahip olacaklar. Görünen o ki Microsoft bu ayrıcalıklı avantajları diğer Android telefonlara da yaymayı planlıyor. Twitter kullanıcısı Ajith, kısa bir süre önce Realme 3 Pro akıllı telefon ile senkronize çalışan Telefon uygulamasının arama özelliğinin bir ekran görüntüsünü yayınladı.

Ekran görüntüsündeki Windows 10 uygulaması, menüdeki Aramalar ve Telefon Ekranı sekmelerini gösterir. Aramalar sekmesinin yanında “önizlemede” yazıyor ve bunun kullanıcıları seçmekle sınırlandırılabileceğini gösteriyor. Numarayı hatırlıyorsanız hemen bir numara çevirmek için bir çevirici var, ancak kişileri aramanın ve arama yapmanın bir yolu da var. Microsoft’un resmi Telefonunuz yardım sayfası, şu anda Samsung Galaxy Note 10 dışında başka bir telefon için Phone Screen desteğini listelemiyor.

Microsoft bu özellikleri toplu olarak veya önizleme yapılarında yayması mümkün. Diğer özellik ise telefonunuz uygulaması Android telefonunuzun pil durumunu Windows 10 cihazınızda görüntüleyebilme özelliğine de sahip. Arama ve ekran paylaşımı özelliklerinden farklı olarak, bu onaylanmış bir özellik.

Bir Microsoft temsilcisi, Windows 10 Telefonunuz uygulamasında pil göstergesi özelliğinin artık mevcut olduğunu tweetledi. Bu özellik şu an için Windows Insiders tarafından erişilebiliyor, ancak yakında tüm Windows 10 kullanıcıları için daha geniş kapsamlı bir sunum bekliyoruz.

Bilgisayarınızdaki bir telefon batarya göstergesi, telefonunuzun nerede olduğunu bilmediğiniz ve içinde ne kadar şarj kaldığını bilmediğiniz durumlarda yardımcı olabilir. Windows uygulamasındaki menüsünün sağ üst köşesinde bir pil durumu simgesi gösterilir. Ayrıca Android telefonunuzun kalan pil yüzdesini de gösterecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu