Tiktok Takipçi Satın Al

5G Akıllı Telefon Satışları 2020’de 199 Milyondan Fazla Olabilir!

Strategy Analytics tarafından yapılan bir araştırma raporu, 2020 yılına kadar 5G akıllı telefon sayısında artış olacağını öngörüyor.

Rapor, 5G özellikli telefonların küresel gönderimlerinin dünya çapında 199 milyon gönderide zirve yapacağını öngörüyor. Bu, tüm akıllı telefon gönderilerinin tahmini% 15’ine karşılık gelecek. 2019’da 5G telefonların% 1 pazar payından büyük bir sıçrama olarak nitelendiriliyor.

Rapor ayrıca Çin, ABD, Güney Kore, Japonya ve Almanya’nın 5G akıllı telefon satışlarının% 90’ını oluşturacağını tahmin ediyor. Bu, şüphesiz bu ülkelerdeki 5G hizmetlerinin sunulmasıyla ilgilidir.


5G Akıllı Telefon Satışları 2020'de 199 Milyondan Fazla Olabilir!

Strategy Analytics de şu anda Çin’in bazı bölgelerini tahrip eden ölümcül Corona Virüs salgınının 5G telefon sevkıyatları üzerinde etkisi olacağını kabul etti. Özellikle ilgi çekici olan, gönderilerin çoğunun 2020’nin ikinci yarısında gerçekleşeceğinin açıklanmasıdır çünkü ilk yarı, yeni nesil ağ standardını destekleyen akıllı telefonlar için beklenenden daha yavaş gönderilere şahit olacaktır.

Ayrıca rapor, Hindistan ve Endonezya’yı, en az bir yıl boyunca kitlesel pazar 5G ağlarına sahip olmaları beklenmediği için 5G’nin benimsenme oranlarında geride kalan iki önemli pazar olarak tanıdı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu