Windows 10 Mobile, Artık Desteklenmeyebilir! - TeknoDiot.com

Windows 10 Mobile, Artık Desteklenmeyebilir!

Abone Ol 

Microsoft şu anda neredeyse önünü kaybetti, şu anda sahne iOS ve Android cihazlar tarafından oldukça yoğunlaştı. Muhtemelen Windows 10 Mobile’da olabilecek bazı kullanıcılar olduğunu hayal ediyoruz ancak zamanınız gelmiş gibi görünüyor.

Microsoft, 10 Aralık’tan sonra Windows 10 Mobile için artık destek olmayacağını onayladı. Bu, işletim sisteminin artık güncelleme, düzeltme ekleri veya düzeltmeler almayacağı anlamına gelir. Microsoft, herhangi bir hata veya açık varsa, Microsoft’un artık onu düzeltmeyle ilgilenmeyeceği sularda ölecektir.

Windows 10 Mobile, Artık Desteklenmeyebilir!

Bu amaçla, Microsoft o zamandan beri farklı bir işletim sistemine geçmelerini tavsiye etti. Bununla birlikte, Microsoft artık mobil işletim sistemleri söz konusu olduğunda çalışır durumda olmasa da, şirket henüz mobil hedeflerinden henüz tamamen vazgeçmedi.

Birkaç ay önce Microsoft, Android’de çalışan katlanabilir bir akıllı telefon olan Surface Duo’yu tanıttı. Ne kadara mal olacağına dair bir haber yok ancak 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Göz atın:   Ebola Aşısı İlk Kez ABD'de Onaylandı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu